Mistrzowski Acrylgel od ChiodoPRO

Żel budujący

Mistrzowski Acrylgel od ChiodoPRO Marka ChiodoPRO wprowadziła właśnie na rynek nowy produkt – żel budujący Master Acrylgel. Umożliwia on idealne i bezproblemowe przedłużenie i wymodelowanie płytki paznokcia.   

Żel budujący Acrylgel ChiodoPRO

To produkt przeznaczony zarówno dla profesjonalistek, jak i osób początkujących. Wyróżnia go połączenie elastyczności żelu oraz twardości akrylu. Jest on odpowiednio gęsty, dzięki czemu umożliwia łatwą aplikację – nie ścieka z paznokcia podczas nakładania, a w czasie pracy nie zalewa skórek i nie zwiększa swojej gęstości, dzięki czemu można nim swobodnie wymodelować kształt paznokci. Produkt jest bezwonny, przez co jego używanie jest jeszcze przyjemniejsze.

Główną zaletą Acrylgel ChiodoPRO jest jego gęsta konsystencja, co pozwala na dowolny czas modelowania paznokcia bez ryzyka zasychania produktu, a jest to szczególnie przydatne i pomocne dla początkujących stylistek. Bardziej zaawansowanym stylistkom ta konsystencja pozwoli na przyspieszenie czasu pracy, ponieważ możemy zrobić wszystkie pięć paznokci „na raz”, bez ryzyka spłynięcia produktu. Możemy wykonywać stylizacje na szablonie w dowolnym kształcie i długości oraz użyć go do zabezpieczania naturalnej płytki. Podczas aplikacji należy pamiętać o tym, aby zwilżać pędzelek Cleanerem ChiodoPRO Pure oraz użyć specjalnie dedykowanej do tej techniki bazy i topu.  Zastosowanie tych produktów to gwarancja uzyskania trwałych, odpornych na uszkodzenie stylizacji – mówi Agata Wiśniewska, Master Educator Akademii ChiodoPRO.

Czas utwardzania wynosi ok. 30 sekund w lampie UV/LED.

Master Acrylgel dostępny jest w pięciu kolorach – White, Cover Pink, Cover Beige, French Pink, Clear, w cenie 49 zł. Dodatkowo można zaopatrzyć się w specjalną bazę i top w cenie 49,90 zł/15 ml. Produkty dostępne są na stronie: www.chiodo.pl.

 

Materiały prasowe

Share