Szkolenia Wizerunkowe Etiquetto

Jak często zadajemy sobie pytania w jaki sposób możemy nabrać pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości? Jak sprawić by otoczenie postrzegało nas zgodnie z naszymi oczekiwaniami?  Jak osiągnąć postawione sobie cele np. stracić na wadze lub znaleźć nową pracę?

Nasz wizerunek jest w dużym stopniu kluczem do sukcesu zawodowego i osobistego. Z powodu wielu obowiązków każdej osobie, która łączy w swoim życiu liczne role społeczne, ciężko nadążyć za aktualnościami w sferze mody, urody, trendów a także świadomie zadbać o swój wizerunek w pracy oraz wśród znajomych.

Każda kobieta chce i powinna czuć się wyjątkowa.  Dlatego właśnie powstały szkolenia Etiquetto, pod patronatem medialnym www.feszyn.com

Na czym polega fenomen spotkań Etiquetto?

To proste!

Etiquetto to cykl spotkań przy pysznej kawie, podczas których uczestniczki nauczą się jak w prosty i łatwy sposób dobrać stylizacje, które podkreślą walory a tuszują mankamenty sylwetki. Dowiedzą się także jaki makijaż oraz fryzura idealnie pasują do ich urody. Panie poznają tajniki komunikacji niewerbalnej oraz zasady budowania i rozwijania dobrych nawyków oraz automotywacji, które pomogą osiągać każdy cel.
Po zakończeniu szkolenia każda uczestniczka bierze udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej oraz otrzymuje upominki od organizatorów.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami od wizerunku, automotywacji, komunikacji oraz salonami kosmetycznymi Panie dowiedzą się jak czuć się dobrze w swojej skórze.  Pamiętaj. Wszystkie kobiety są piękne i wyjątkowe, ale nie każda potrafi to pokazać.

Po więcej informacji zapraszamy na Etiquetto.com

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Moda na korcie jest równie ważna jak rozgrywane sety!