Tenisista serwuje – 4F Łukasz Kubot Collection

Moda na korcie jest równie ważna jak rozgrywane sety! Dlatego też projektanci z zespołu 4F przygotowali kolekcję tenisową według wskazówek sportowca, który zna się na rzeczy – tenisisty Łukasza Kubota.

Tenis jest jedną z tych dyscyplin sportowych, w której istotną rolę odgrywa klasyka i elegancja kroju. Swoisty dress code, panujący na światowych kortach, stał się na tyle popularny, że wiele elementów typowych dla wielkiego szlema przeniknęło również do mody codziennej. Linia ubrań 4F Łukasz Collection powstała przy ścisłej współpracy z tenisistą, który jasno określił własne oczekiwania co do designu, materiałów i form. Sportowiec aktywnie uczestniczył w procesie przygotowawczym, a propozycje modeli testował podczas turniejów rozgrywanych na światowych kortach. W efekcie powstała limitowana kolekcja tenisowa dla mężczyzn, która trafiła na sklepowe półki.

4F_ŁukaszKubot_logo14F_ŁukaszKubot_logo3
W kolekcji tenisowej znalazło się miejsce na  kompletne zestawy treningowe, a więc: wybór t-shirtów, w tym koszulka polo, szorty, spodnie dresowe oraz rozpinany longsleeve. Całość wzbogacają akcesoria, bez których nie sposób pojawić się na korcie, jak czapka z daszkiem, frotki i torba sportowa. W całej kolekcji dominuje ulubiona kolorystyka Łukasza Kubota, a więc: turkus, soczysta zieleń, wzbogacone dodatkowo o motywy geometryczne, wyrażające dynamikę typową dla tenisowych pojedynków. Ponadto znalazło się także miejsce na inspiracje… kosmosem. Ambasador marki jest zodiakalnym bykiem, dlatego projekt bluzy z długim rękawem nawiązuje do wyraźnej na nieboskłonie konstelacji gwiazd. Całość jest iście kosmiczna!

Propozycje marki 4F idą w parze z najnowszym trendem na sportowy szyk. Współpraca z tenisistą, Łukaszem Kubotem jest kolejnym krokiem w kierunku współpracy ze sportowcami – kooperacją uwzględniającą pełne spektrum oczekiwań każdego entuzjasty sportu!

Kolekcja dostępna jest w wybranych salonach 4F na terenie całego kraju: Gdańsk – Galeria Bałtycka; Gdynia – CH Riviera; Lubin – Cuprum Arena; Katowice – Silesia City Center, Galeria Katowicka; Kraków – CH Bonarka, Galeria Kazimierz, PH Zakopianka; Warszawa – CH Arkadia, Galeria Mokotów, CH Złote Tarasy, CH Janki; Wrocław – Pasaż Grunwaldzki.

4F_ŁukaszKubot_logo4

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Biznesowy look rządzi się swoimi prawami. Nowa kolekcja Mohito