Szkolna dyskoteka nie musi być nudna – zobacz, jak zorganizować najlepszą muzę

Jeśli chociaż raz byłeś już na szkolnej dyskotece, doskonale wiesz, jak ważna jest dobrze dobrana muzyka i przeboje, które rozbawią całą salę. Wybór muzyki należy najczęściej do samych uczestników, dlatego – zamiast narzekać na panującą nudę – zajmij się wraz z kolegami odpowiednimi przygotowaniami, które zmienią nawet najnudniejszą zabawę w niezapomnianą dyskotekę. Wystarczą Wasze chęci i odrobina wysiłku, który dla efektu końcowego na pewno się opłaca.

Zrób mały research wśród uczestników

Dotychczasowe dyskoteki w Twojej szkole to zabawa zupełnie nie w Twoim stylu? To da się zmienić! Jak tylko dowiesz się o organizowanej imprezie, śmiało zaproponuj mały research wśród uczestników, dzięki któremu puszczana muza będzie dokładnie taka, jak chcecie. Cała akcja zajmie zaledwie parę chwil. Od Was zależy, jaką formę researchu przyjmiecie – w dobie Facebooka czy innych portali społecznościowych krótka ankieta nie jest żadnym problemem. Możesz skorzystać też ze szkolnego głosowania, które wymaga jednak organizacji odpowiednich kart, urny i osób, które zliczą głosy. Niezależnie od formy, wcześniejsza konsultacja odnośnie wymarzonej muzyki na dyskotece na pewno przyniesie efekty w postaci niezapomnianej zabawy.

Postaw na portale muzyczne typu Electronicbeats

Aby cieszyć się dobrą muzą na szkolnej zabawie, możesz wykorzystać także dzisiejsze możliwości, które daje nam Internet. Jak? Wystarczy skorzystać z portali typu Electronicbeats, będących świetną bazą najlepszych przebojów. Zmieniając podczas zabawy typ puszczanej muzyki, zaspokoisz gusta zarówno fanów techno, muzyki elektronicznej czy dance. Co więcej, korzystanie z portali, takich jak Electronicbeats, nie wymaga od Ciebie, jako osoby odpowiedzialnej za muzykę na imprezie, wcześniejszych przygotowań. Prawda, że godne uwagi?

A może z góry ustalona playlista?

Dla ceniących sobie klasyczne rozwiązania, na pewno wygodne będzie puszczanie muzyki z wcześniej przygotowanej playlisty, która jest niezawodna na tego typu imprezach. Dlaczego? Samodzielnie lub z pomocą kolegów zbierasz Wasze ulubione kawałki muzyczne, które potem układasz w funkcjonalną listę przebojów. Dzięki temu masz pewną muzę, która zadowoli większość uczestników. Przy tworzeniu playlisty warto postawić na różnorodność. Uwzględniaj nie tylko swoje gusta muzyczne, ale i inne kawałki, które mogą spodobać się Twoim młodszym czy starszym kolegom. Aby całość sprawiała bardziej profesjonalne wrażenie, wybierz składanki przebojów z różnych lat, które spodobają się miłośnikom klasyki i niezapomnianych utworów muzycznych, przy których zabawa nie może się nie udać. Nie zapomnij o dobrym nagłośnieniu, bo to podstawa każdej imprezy, niezależnie od rodzaju puszczanej na niej muzyki. Przyda się także odpowiedni sprzęt w postaci dobrego komputera i dostęp do internetu.

Słysząc o szkolnej dyskotece, nie nastawiaj się od razu na nudną imprezę, podczas której większość uczestników podpiera ściany. Przyczyń się do organizacji danego wydarzenia i spraw, by była to niezapomniana zabawa w klimacie, jaki Wam, uczniom, odpowiada najbardziej.

 

Materiały prasowe

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wydarzenie przyciągnęło około 100 marek odzieżowych, biżuteryjnych, a także obuwniczych…