Targi Dizajnu już niedługo!

Będzie kolorowo, twórczo i wesoło, czyli DZIEŃ DZIECKA w październiku…

TARGI DIZAJNU PRZYJAZNEGO DZIECIOM I KREATYWNEJ ZABAWY

 

Targi DPDiKZ 2014

Odbędą się 11 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia. Godziny trwania targów: 11.00 – 20.00
To pierwsze takie wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska. Impreza ma charakter edukacyjny i artystyczno-kulturalny. Wstęp jest bezpłatny.

Organizator chce zwrócić uwagę na to jaki wpływ na rozwój dzieci ma design. Targi to odpowiedź na potrzeby współczesnych, zapracowanych rodziców. W jednym miejscu będą mogli zakupić dobrze zaprojektowane produkty dla całej rodziny. Wybierając z ponad 40-stu wystawców w dwóch strefach designu. Dodatkowo zostaną przygotowane strefy:

STREFA TWÓRCZEGO ROZWOJU, tu odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci w różnym wieku mające na celu rozwijanie poszczególnych zdolności. Zajęcia przygotują Humanitarium, Ogrody Doświadczeń,Centrum Poznawcze i Wrocławskie Cenrum Rozwoju Dziecka. Odbędą się również warsztaty dizajnu modowego dla dzieci, które zakończą się pokazem. Na warsztaty obowiązują zapisy.

STREFA KREATYWNEJ ZABAWY – to miejsce, w którym każde dziecko będzie mogło poczuć się małym artystą i ponieść twórczej wyobraźni. Rodzice będą mogli także zostawić w tej strefie swoje dzieci pod opieką opiekunek i spokojnie udać się na zakupy. Strefa zaaranżowana będzie przez Portal CZASzDZIEĆMI.PL.

STREFA SŁODKIEGO DIZAJNU I WYPOCZYNKU – tu znajdziemy same słodkości w barwach projektu. Będzie można skosztować wyrobów Muffiniarni oraz zobaczyć pokaz lizaków. KONKURS dla przedszkoli z woj. dolnośląskiego pt. „Mój Dom na dnie morza” ruszył pełną parą. Jego efekty będziemy mogli podziwiać na wystawie pokonkursowej wyeksponowanej podczas targów. Od 29 września organizator zaprasza do głosowania na najciekawsze prace, które znajdą się w galerii konkursowej na stronie wydarzenia: www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl
Organizator przygotował wiele innych niespodzianek, które będą czekać na uczestników wydarzenia, a wszystko po to, aby ten dzień był doskonałą okazją do spędzenia czasu w sposób kreatywny i twórczy.
Targi zakończą się pokazem fontanny multimedialnej „Marzenia”, który odbędzie się o godz. 20.00
Organizatorem targów jest Fundacja Buena, a mecenat nad wydarzeniem objęła firma RE/MAX Golden Home.
Szczegółowy program imprezy będzie wkrótce dostępny na stronie: www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl

 

1. Trwają zapisy na* bezpłatne warsztaty* organizowane podczas Targów przez Centrum Poznawcze Hali Stulecia, Humanitarium.Ogrody Doświadczeń, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka oraz warsztaty modowe prowadzone przez Panią Beatę Fertałę- Harlender. (strona główna: www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl)

2.Rozpoczęliśmy wielkie *głosowanie na prace konkursowe* wykonane przez dzieci z dolnośląskich przedszkoli, które wzięły udział w konkursie pt. „Mój Dom na dnie morza” Zapraszamy do głosowania:
http://www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl/index.php/targi/konkurs-dla-przedszkoli

3.Zapraszamy do zapoznania się z programem Targów *dostępnym na stronie:
http://www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl/index.php/targi/i-edycja

Share