Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy

Patronat medialny Feszyn.com

Będzie kolorowo, twórczo i wesoło, czyli dzień dziecka w październiku

 dzień dziecka w październiku

https://www.facebook.com/dizajnprzyjaznydzieciom

Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy to targi odpowiadające na potrzeby współczesnych, zapracowanych rodziców, którzy w jednym miejscu będą mogli zakupić dobrze zaprojektowane produkty dla swoich pociech i spędzić kreatywnie czas. Będzie to też wspaniała okazja dla najmłodszych uczestników do twórczych zabaw i artystycznych przygód.

CO BĘDZIEMY MOGLI KUPIĆ?

Podczas targów zaprezentuje się ponad 50-ciu projektantów, rękodzielników dobrego designu przyjaznego zarówno dzieciom jak i rodzicom. Zostanie on wyeksponowany w dwóch strefach. STREFA DIZAJNU PRZYJAZNEGO DZIECIOM, w której znajdziemy różnorodny asortyment taki jak odzież, akcesoria dziecięce, zabawki, pluszaki, elementy dekoracyjne do pokoików dziecięcych, książeczki, gry kreatywne. Natomiast w STREFIE DIZAJNU DLA RODZICÓW można będzie znaleźć biżuterię, odzież, torby i akcesoria, elementy do dekoracji wnętrz, różnorodne tkaniny do twórczości samodzielnej.


STREFA KREATYWNEJ ZABAWY DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO.

Każde dziecko będzie mogło się poczuć małym artystą i poprzez wspólną zabawę poznać wiele ciekawych sposobów na kreatywne spędzenie czasu. To również okazja dla rodziców, aby razem ze swoimi pociechami dali się ponieść artystycznej wyobraźni.

Działania te, mają na celu dawanie dzieciom radość, poprzez stworzenie warunków do swobodnego, aktywnego i twórczego działania, a także do wspólnego spędzania czasu.

dizajn przyjazny dziecomSTREFA TWÓRCZEGO ROZWOJU

W tej strefie zostaną przygotowane specjalne warsztaty dla dzieci mające na celu m.in. wzbudzanie i rozwijanie aktywności twórczej u dzieci, rozwijanie zdolności manualnych, budowanie wyobraźni przestrzennej oraz wrażliwości estetycznej. Będzie obowiązywała wcześniejsza rejestracja, o której poinformujemy.

„bo dzieci aktywne i twórcze, to dzieci radosne…”

STREFA SŁODKIEGO DIZAJNU DLA PRAWDZIWYCH ŁASUCHÓW

By ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy zadbamy o to, aby okazji do rozpieszczania maluchów nie zabrakło. Artystyczne słodkości będą kusiły swoją formą i różnorodnością uczestników wydarzenia.

WYSTAWA PRAC KONKURSOWYCH

Podczas targów będzie miała miejsce pokonkursowa wystawa prac wyróżnionych i nagrodzonych, wykonanych przez dzieci z wrocławskich przedszkoli w konkursie na najbardziej twórcze i kreatywne przedszkole, który zostanie zorganizowany wraz z rozpoczęciem roku szkolnego we wrześniu.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Założeniem całego projektu jest stworzenie okazji do wartościowych zakupów dobrze zaprojektowanych produktów dla dzieci jak i rodziców oraz do poznawania przez rodziców różnych kreatywnych technik stymulowania prawidłowego rozwoju twórczego u dzieci. To również okazja dla dzieci na odkrywczą przygodę ze światem artystycznym i wspaniałą zabawę. A to wszystko w jednym miejscu w sprzyjającej ku temu odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, aby tego dnia każde obecne na wydarzeniu dziecko było radosne i pełne inspiracji do dalszych twórczych działań samodzielnych jak i wspólnych z rodzicami czy rówieśnikami.
Zapraszamy!!!

www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z organizatorami Fashion Shower!