Targi Polska Szafa. Zapraszamy od czwartku do soboty we Wrocławiu!

Targi Polska Szafa

Już od najbliższego czwartku, a także w piątek i sobotę będzie można kupić unikalne projekty wybranych polskich designerów podczas targów polskiej mody w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu przy Placu Grunwaldzkim 22. Zapraszamy w dniach 20-22 lutego w godzinach pracy centrum handlowego.


Na placu eventowym atrium na poziomie ”0” spotkacie nowe, ciekawe marki i najznakomitszych twórców mody oraz rękodzieła z całej Polski, z którymi nie sposób spotkać się na co dzień. To wyjątkowe wydarzenie, na którym warto być!

Jakie produkty pojawią się na targach?

Targi odwiedzi 20 marek modowych lecz za każdym razem impreza zaskakuje, ponieważ pojawiają się nowi i ciekawi twórcy, a oprócz nich także lubiani od lat projektanci polskiej mody. 

Targi Polska Szafa

Podczas najbliższej edycji będzie można zakupić nowe kolekcje wiosennych płaszczy, kurtek, tunik, a nawet sukienkę noszoną na trzy sposoby. Zaproszeni projektanci tworzą intrygujące, unikalne i niepowtarzalne produkty, które nie sposób zdobyć poza targami. To jedyna okazja, aby móc zobaczyć na żywo ręcznie robione projekty, przymierzyć i nabyć w wyjątkowych cenach.
Nie zabraknie projektantów, którzy tworzą biżuterię kruszcową i modową, torby, dodatki, a nawet broszki do obuwia i wiele więcej!

Uwaga panowie ! Dzień Kobiet już za 2 tygodnie!

Termin targów Polska Szafa nie jest przypadkowy, ponieważ już za nieco ponad dwa tygodnie Dzień Kobiet. To wyjątkowe i miłe święto, w czasie którego Panowie obdarowują prezentami i upominkami. Podczas targów mody niezależnej znajdziecie mnóstwo różnych pomysłów na prezent dla żony, dziewczyny, mamy czy córki. Warto podkreślić, że przez te klika dni twórcy przygotują specjalnie dla Was – wyjątkowe okazje, z których warto będzie skorzystać!

Wstęp na targi jest bezpłatny!  Zapraszamy!

www.targipolskaszafa.pl

Share