Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi ponownie zakwitną we Wrocławiu

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej zielony weekend we Wrocławiu. A to wszystko za sprawą targów roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi (www.targizielonomi.pl), które odbywają się podczas festiwalu #KupujŚwiadomie. Szukasz unikalnych dodatków do swojego domu? Koniecznie zarezerwuj sobie termin 2-3 kwietnia i przyjdź do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu. Podczas wydarzenia będzie można zakupić wysokiej jakości rośliny i akcesoria od wielu polskich producentów. Zielono  Mi będzie częścią wielkiego festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), w którym udział weźmie 150 wystawców z całej Polski. Dlaczego warto otaczać się roślinami?

WSTĘP BEZPŁATNY

Prawdą jest, że rośliny dopełniają każde wnętrze i nadają niepowtarzalnego uroku. Pomieszczenia pełne zieleni są bardziej przytulne, przez co chętniej spędzamy w nich czas. Jednak poza walorami estetycznymi mają jeszcze kilka innych. Po pierwsze wpływają na dobre samopoczucie i pozwalają zrelaksować się. Po drugie zwiększają wilgotność powietrza, tworząc idealny dla człowieka mikroklimat. Dodatkowo kwiaty oddają tlen do otoczenia, co z kolei przekłada się na poprawę jakości snu.

Naturalny raj

Kwiaty doniczkowe, cięte, rośliny egzotyczne, owadożerne, a może kaktusy i sukulenty? Na uczestników targów Zielono Mi czeka wiele roślinnych niespodzianek przygotowanych przez rodzimych wystawców. Miłośnicy kwiatów będą mogli zaopatrzyć się w wymarzone gatunki, a także porozmawiać z fachowcami na temat ich hodowli oraz pielęgnacji. Będzie można kupić lasy w słoikach, obrazy z mchu, czy z motywem roślin, plakaty, grafiki. Dlatego każdy, kto właśnie urządza swoje wnętrze, ma szansę zainspirować się niepowtarzalnym designem. Atrakcją do kupienia będą różnorodne rośliny owadożerne. Ponadto podczas wydarzenia dostępne będą minimalistyczne meble (stoły, stoliki, stołki, krzesła, regały) wykonane z naturalnych materiałów, które z pewnością skradną serce wielu osób.

Świadome zakupy

Aktualnie na rynku jest ogrom produktów, które na pozór kuszą, ale szybko stają się kolejną, niepotrzebną rzeczą w szafie lub na półce, dlatego główną ideą festiwalu #KupujŚwiadomie jest dokonywanie mądrych i przemyślanych zakupów. Warto wybierać produkty wysokiej jakości, ponieważ tylko takie posłużą nam przez długi czas. Kolejnym ważnym aspektem jest również troska o środowisko naturalne i poszanowanie zasobów. Cały asortyment dostępny na targach Zielono Mi jest w stu procentach zgodny z tą inicjatywą. Pamiętajmy, że świadome decyzje są zawsze wartością dodaną dla planety.

Zapraszamy w weekend 2 i 3 kwietnia, w godzinach 11-18 do Zajezdni Dąbie –  Czasoprzesteń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3!

Wszystkich fanów zieleni i nietuzinkowego designu zapraszamy na jedyne takie w Polsce targi roślin, kwiatów i dekoracji. Jesteśmy przekonani, że każdy wyjdzie z nich szczęśliwy.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/627099865015049

swww.kupujswiadomie.pl

www.slodkogorzkofestiwal.pl


Kiedy?
2-3 kwietnia w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Zielono Mi pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/434646048399416

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/399991628595396

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/647699709804866

Dzika Uczta – zlot food trucków i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/2077733282402302

Serowa Uczta

www.facebook.com/events/368058264960663

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Zielono  Mi, Fashion Meeting, Natural Beauty, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share