The Lovers – erotyczna gra dla par!

Niedawno kogoś poznałaś, a może od wielu lat jesteś w stałym związku? Gry karciane The Lovers to idealna propozycja zarówno dla tych, co chcą odkryć swoje upodobania erotyczne, jak i tych pragnących wprowadzić do swojej sypialni nieco pikanterii. Poznaj ekscytującą i wciągającą serię gier i sprawdź, dlaczego to świetny pomysł na prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiego. Czy erotyczna gra karciana jest dla Ciebie?

Żyjemy w ciągłym biegu, nasze myśli zaprzątają sprawy rodzinne, problemy w pracy, a intymność i seks coraz częściej zostają spychane na dalszy plan. Sprawia nam trudność otwarte mówienie partnerowi o swoich upodobaniach oraz fantazjach erotycznych. Niejednokrotnie bywa tak, że same nie umiemy ich nazwać. A może by tak dać się wciągnąć do świata ekskluzywnej gry erotycznej i karta po karcie odkrywać z partnerem tajemnice, które się za nimi kryją?

Gra The Lovers – erotyczna gra dla par

Na polskim rynku znajdziemy wiele gier erotycznych, jednak nie różnią się one znacząco od siebie, a rozgrywka najczęściej kończy się w ciągu jednej nocy. Gra karciana The Lovers to nowatorskie podejście oraz ukłon w stronę odważnych i wymagających par, które chcą uatrakcyjnić swoje życie erotyczne. Talia kart z zaprojektowanymi unikalnymi grafikami, kryjąca się w eleganckim pudełku, przeznaczona jest do gry, której czas i dynamikę wyznaczają sami kochankowie. Może trwać kilka tygodni, a nawet miesięcy. Jest serią składającą się z trzech poziomów: Romantic, Hardcor i Pervert, które mogą być uatrakcyjnione dzięki dodatkom takim jak: przebrania, akcesoria, nowe miejsca i pozycje.  Zostaną one dodane w 2022 roku.

The Lovers – na czym polega gra?

Każdy z trzech poziomów The Lovers ma takie same zasady gry, ale odkrywa przed kochankami nowe, coraz śmielsze zadania. Gra karciana oparta jest o punktowane misje i akcje, a jedną z dwóch nagród wygrywa ten, kto zdobędzie największą ilość punktów. Nie należy zmieniać ułożenia kart, gdyż mają taką kolejność, w jakiej para powinna realizować zadania. Pikanterii dodaje fakt, że treść misji i akcji nie może być ujawniona do momentu zakończenia zadania. Kochankowie nie wiedzą zatem, które sytuacje w ciągu dnia są elementem gry i próbą zdobycia punktu przez partnera.

gra erotyczna

 Ekskluzywna gra The Lovers – komu się spodoba?

Pary, które chcą rozbudzić swoją erotyczną kreatywność oraz podszkolić się ze sztuki uwodzenia, w wariancie Romantic powinny odnaleźć to, na czym im zależy. Kochankowie poszukujący nowych, nawet bardzo odważnych doznań, zatracą się bez reszty w misjach z wariantów Hardcore i Pervers. Erotyczne gry The Lovers to idealny pomysł na prezent walentynkowy i świąteczny oraz gustowna alternatywa dla podarunków z okazji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Wszystkie gry The Lovers są dostępne wyłącznie w języku angielskim.

Do kupienia tutaj: https://thelovers.eu/pl/

gra erotyczna dla par

Anna Abramowska

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wrocław kolejny raz stanie się stolicą mody. W dniach 4…