Transparentne buty od marki Crocs. Zobacz kolekcje

transparentne buty

Baw się swoją wyobraźnią i stwórz niepowtarzalną odsłonę obuwia. Tu nic nie da się ukryć! Bądź sobą, inspiruj innych. Co byś powiedział sobie, gdybyś mógł cofnąć czas? Nieostrożny… Baw się lepiej… A może bądź sobą i nie pozwól nikomu powiedzieć, że jest inaczej …? Dopiero, gdy przyjmiemy nasze prawdziwe ja, będziemy w stanie być całkowicie wolni. Pokaż, co masz w środku, Twoja wyobraźnia nie zna granic. Crocs przedstawia kolekcję Translucent: „Nic do ukrycia. Wszystko do odsłonięcia!. Masz już swoje transparentne buty?

Bądź sobą – transparentne buty

Od początku założeniem marki Crocs było osiągnięcie balansu między tym, co modne, wygodne i dające możliwość wyrażenia siebie. Światowa kampania „Come As You Are”, w którą zaangażowali się celebryci oraz rzesza zwykłych ludzi zwróciła uwagę na problem nierówności społecznych. Płeć, religia czy kolor skóry nie powinny mieć znaczenia. To właśnie różnorodność sprawia, że życie jest pełne kolorów. Stąd też w kolekcji obuwia Crocs nie ma miejsca na monotonne wzory. Nawet klasyczny chodak może stać się z Twoją pomocą jedynym w swoim rodzaju, przebojowym butem, na punkcie którego wszyscy oszaleją! 

Nic do ukrycia

Nowa odsłona klasycznych Crocs to transparentna cholewka. Tu się nie da nic ukryć. Goła stopa, kolorowa skarpeta, a może przypinki Jibbitz? Możesz stworzyć swój własny but, w którym poczujesz się komfortowo, a innym dasz przykład, że moda to kreślenie rzeczywistości taką, jak ją widzisz. Nikt nie będzie lepszym projektantem dla Ciebie niż Ty sam. Wzbogać swoją szafę w wygodne i uniwersalne buty, które sprawią, że zbliżające się lato będzie pełne przygód. Crocs to nie jeden but, kolor czy styl to odbicie pragnień wielu jego fanów.

Lekkie i łatwe w czyszczeniu

Trudno znaleźć w sklepach równie lekkie i łatwe w czyszczeniu obuwie. Pianka Croslite dopasowuje się do Twojej stopy, jednocześnie tworząc dla niej doskonałe oparcie. Otwory wentylacyjne zapewniają oddychanie i pomagają w odprowadzaniu wody i piasku. Nie martw się o zabrudzenia. Wystarczy przetrzeć buty wilgotną szmatką z dodatkiem mydła lub po prostu wrzucić do pralki do maksymalnej temperatury 40st, a po chwili Twoje Crocs będą, jak nowe! To idealne obuwie to zabrania na wakacyjną przygodę. Nie zabiorą dużo miejsca w walizce i nie będą dodawać jej zbędnych kilogramów, co przy podróży samolotem może mieć istotne znaczenie. W ciągu dnia będą Ci towarzyszyć na plaży czy podczas zwiedzania, a wieczorem możesz je przeobrazić w szałowe obuwie i przetańczyć całą noc.

Masz już swoje transparentne buty?

Materiały partnera

Share