Versace wiosna/lato 2014

19 stycznia 2014 roku odbył się pokaz mody Versace w de la Chambre de Commerce Et D’Industrie. Donatella jak zwykle postawiła na kobiece fasony i delikatność w połączeniu z ciekawymi zdobieniami. Kolekcja na pewno przypadnie do gustu, najbardziej wybrednym kobietom. Na pokazie pojawiły się jedwabne suknie, haftowane stroje, płaszcze oraz zdobne klejnotami suknie. Warto zwrócić uwagę na propozycje z drapowanymi sukniami i z długim rozporkiem, który eksponuje długie nogi.  Ciekawe są też głębokie kaptury. Dominowały kolory w postaci pudrowego różu, fioletu, bieli i czerni. Na pokazie pojawiła się modelka Zuzanna Bijoch.

Myślałem o kobiecie, która jest potężnym, ale także kobieca i miękka – współczesna bogini”, powiedział Donatella. „Uwielbiam couture – naprawdę można bawić się z nim. Budżety są większe, więc można pozwolić wyobraźni trochę. ” Powiedziała Donatella Versace.

Couture Fashion Week Versace1 Couture Fashion Week Versace2 Couture Fashion Week Versace3 Couture Fashion Week Versace4 Couture Fashion Week Versace5 Couture Fashion Week Versace6 Couture Fashion Week Versace7

fot. www.vogue.co.uk

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
18 stycznia we wrocławkim klubie Novocaina odbyła się typowo klubowa…