Vistula na wiosnę i lato 2017 – kulisy sesji

Młodzi, ambitni i pewni siebie – bohaterami najnowszej kampanii wizerunkowej Vistuli są przebojowi mężczyźni o silnych charakterach. Nie stronią jednak od żartów, zabawy i przygód. Przyjaźń jest dla nich kluczową wartością.

W sesji zdjęciowej marki, przygotowanej wspólnie z wybitnym fotografem Mateuszem Stankiewiczem, ich energię i pasję uwypuklono poprzez idylliczny, warmińsko-mazurski krajobraz, który gra tu niemal równorzędną rolę. Stanowiące lokalizację sesji brzeg i okolice jeziora Wulpińskiego, są synonimem harmonii człowieka z naturą. Pozujący na ich tle modele intrygują swoją klasą, szykiem i naturalnością.

Podobnie optymistyczny i świeży jest wydźwięk kolekcji Vistuli na obecny sezon. Jest lżejsza i mniej formalna, dominują w niej ciepłe barwy wiosny i lata, oryginalne wzory oraz nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami kroje. Znajdziemy w niej klasykę męskiej garderoby, zarówno w eleganckiej, jak i casualowej odsłonie. Wspólnym mianownikiem pozostaje jednak znakomite krawiectwo. – Na pierwszym planie nadal jest garnitur, lecz także w odmłodzonej wersji, w nowocześniejszej i luźniejszej stylizacji. Noszony do białej koszuli, ale też do swetra czy T-shirtu ukazuje całe swoje spektrum możliwości, będąc niezastąpionym w każdej praktycznie sytuacji – mówi Wojtek Bednarz, projektant marki.

Vistula_WL2017_Backstage_21

Kolekcja dostępna jest w salonach Vistuli w całym kraju i online na www.vistula.pl

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz/ Af Photo 

Backstage: Łukasz Wajszczyk 

Modele : Adrian/ Rebel , Jakob/ As Management , Gabriel/ Panda Models, Wiktor/ Unitedformodels, Bartek/ Model Plus 

Make-up: Julita Jaskółka, Magda Atkins 

Włosy: Klaudia Jaśpińska, Tomasz Górecki

Scenografia: Marek Piotrowski 

Produkcja: Move Picture
Vistula_WL2017_Backstage_29

VISTULA:

Projektant: Wojtek Bednarz

Dyrektor Marketingu: Patrycja Hatalska-Kostewicz

Dyrektor Kreatywny: Adrianna Danda

Brand Manager: Maria Fus

Vistula to marka należąca do grupy kapitałowej Vistula Group S.A. Vistula to najwyższa jakość produktów, współczesne wzornictwo i unikatowość. Wyróżnia ją świeże spojrzenie na modę męską i dopracowanie najdrobniejszych detali, a niepowtarzalne kolekcje marki umiejętnie łączą tradycyjne krawiectwo, światowe trendy i klasykę. Flagowym produktem marki są eleganckie garnitury uszyte z tkanin pochodzących od renomowanych europejskch dostawców między innymi Marzotto, Guabello czy Lanificio Zignone. Kolekcje Vistuli to nie tylko wysokiej klasy garnitury, ale także szeroka gama marynarek zarówno tych klasycznych, jak i takich z nutą awangardy, świetnie skrojone spodnie, nowoczesne w kroju dzianiny, luksusowe płaszcze i szeroka oferta wysokiej jakości dodatków. Najbardziej wymagający mężczyźni, którzy cenią indywidualizm, mogą skorzystać ze specjalnej oferty szycia na miarę, czyli programu Made to Measure.

Marka obok regularnej kolekcji oferuje także pojawiające się sezonowo limitowane kolekcje. Do współpracy przy kampaniach zapraszane są światowej sławy ikony mody, filmu i sportu.

Materiały prasowe

 

Share