Walentynki? Jesteśmy na tak!

Jest taki dzień, kiedy w środku zimy, mimo chłodu i mrozu robi się gorąco! Mamy wtedy ochotę zdjąć grube swetry, by przytulić się do swojej drugiej połówki. Ten dzień to oczywiście walentynki! 

Temat Dnia Zakochanych powraca co roku jak bumerang. Czy warto go obchodzić?

Tego dylematu nie mają na szczęście osoby, których serca są już zajęte!

Przyznaję, że na co dzień zdarza mi się zapomnieć o okazywaniu uczuć. Nie dlatego, że nie kocham swojej narzeczonej – po prostu faceci tak mają! Na szczęście w ciągu roku nie brak okazji, by powiedzieć jej, jak bardzo jestem z nią szczęśliwy! – mówi Mariusz Krawczyk, informatyk z Łodzi.

Miło jest usłyszeć kilka ciepłych słów na swój temat (o kwiatach nie wspomnę!), jeszcze przyjemniej jest przytulić się w zimowy, chłodny wieczór. Dlatego uważam, że walentynki to znakomita okazja, by przypomnieć sobie, jak fajnie jest być zakochanym!– zwierza się Milena Błaszczyk, narzeczona Mariusza.

Istnieje wiele sposobów na okazanie gorących uczuć.

Można podarować ukochanej osobie kosztowny prezent, można zabrać ją na wspaniałą wycieczkę, ale chyba najprzyjemniejszy z nich to wspólnie spędzony wieczór – choćby w domu! Same przygotowania do takiej wyjątkowej kolacji mogą być niezwykle ekscytujące!

–  Zawsze kupuję swojej dziewczynie kwiaty, nie zapominam też o jakimś słodkim upominku i o butelce dobrego wina. – zapewnia Mariusz.

W tym czasie ja staram się przygotować pyszną kolację, udekorować stół i… siebie! – śmieje się Milena.

Wydaje ci się, że to ostatnie zadanie może być najbardziej czasochłonną częścią walentynkowych przygotowań? Wcale nie – wystarczy szybki prysznic, delikatny makijaż i odpowiedni strój, którego najważniejszym elementem będzie… bielizna marki Axami!

Jeśli chcesz w walentynki przeżyć niezapomniane chwile, pełne czułości i bliskości, postaw na propozycje Axami z najnowszej kolekcji Scent of a Woman. Dzięki komplecikom: Eternity czy Tresor, lub niezwykle kobiecemu body Irresistible poczujesz się jak prawdziwa królowa wieczoru!

AXAMI WALENTYNKI (3)

W walentynkową, gorącą noc warto też sięgnąć po odważniejsze propozycje. Na tę okazję najlepiej wybrać bieliznę z kolekcji Voulez-vous – zmysłową, w pięknym czerwonym kolorze, jak modele: Notice Me, Excite Me czy Play Me. Wystarczy, że założysz ją raz, a twój partner będzie chciał podziwiać cię w niej każdego wieczoru! AXAMI WALENTYNKI (1)

Wolisz raczej zaakcentować delikatniejszą stronę swojej kobiecości? Dziewczęcy i subtelny wizerunek wyczarujesz bez trudu dzięki uroczym koszulkom Carrie, Charlotte, czy Kristin z kolekcji Sex in the City. Zwiewne, białe tkaniny i urocze wzory pomogą ci podkreślić twój naturalny i bezpretensjonalny wdzięk. Romantyczny wieczór otrzymasz w pakiecie!

AXAMI WALENTYNKI (4) AXAMI WALENTYNKI (5)

Dzięki bieliźnie marki Axami w walentynki oboje poczujecie szybsze bicie serca! Warto o tym pamiętać – jest to w końcu symbol tego święta!

Inspiracji szukaj na axami24.pl

 

Materiały prasowe

Share