Voucher do SPA – czy to dobry pomysł na prezent?

Voucher do SPA

Różnorodne vouchery to coraz popularniejsza forma prezentu. Czy opcja vouchera do SPA jest obecnie atrakcyjna oraz gdzie poszukiwać SPA w Krakowie, gdzie taki voucher można kupić i zrealizować?

Vouchery i różnorodne karty podarunkowe nie bez przyczyny stają się coraz popularniejszą formą prezentów, z różnorodnych okazji. Większość statystyk donosi bowiem, że społeczeństwo coraz milej przyjmuje prezenty tego typu – doceniają oni fakt, że przeznaczone w taki sposób kwotę mogą spożytkować sami, podobnie jest w SPA – osobom obdarowanym podoba się fakt, że często same mogą wybrać, jak dokładnie zrealizować voucher i na jakie zabiegi się zdecydować.

Podobnie jest w przypadku samego przekazywania już wybranych wcześniej zabiegów w SPA – dla wielu osób cały czas jest to coś niecodziennego, tak więc voucher do SPA nie jest de facto prezentem materialnym, lecz zafundowaniem bliskiej nam osobie wspaniałych przeżyć i wspomnień. Wiele osób w badaniach podkreśla, ze bardziej cenią prezenty, które finalnie opierają się na przeżywaniu emocji, niż standardowe prezenty materiale. Z tego powodu również vouchery do SPA z roku na rok są coraz popularniejsze.

Voucher do SPA – określone zabiegi czy wybór osoby obdarowanej?

Decydując się na zakup vouchera, w wielu przypadkach mamy szansę albo opłacenia i tym samy zafundowania bliskiej nam osobie wybranych przez nas zabiegów, lub też możemy obdarować osobę voucherem na konkretną kwotę, a następnie sama osoba obdarowana będzie mogła wybrać, na co przeznaczy swój prezent.

Pierwsza opcja będzie dobrym pomysłem tylko w przypadku, gdy wiemy, na jakie zabiegi zazwyczaj decyduje się dana osoba, lub wiemy, czego chciałaby spróbować. Jeżeli nie mamy takich informacji, nie ma sensu samodzielnie wybierać zabiegów za kogoś, gdyż na pewno nie trafimy z nimi tak dobrze, jak sama osoba obdarowana voucherem.

Z tego powodu najbezpieczniejszą opcją jest zdecydowanie się właśnie na voucher, który umożliwia albo dowolne wydane pewnej kwoty, albo chociaż wybór spośród kilku różnorodnych zabiegów, dzięki czemu ktoś będzie mógł wybrać to, na co naprawdę ma ochotę – jest to więc gwarancja tego, że dana osoba będzie zadowolona, a prezent będzie trafiony.

Przed zakupem warto upewnić się, czy dane SPA oferuje obie opcje zakupu voucherów, gdyż może okazać się, że ogranicza się ono tylko do opcji zafundowania konkretnych zabiegów lub pakietu zabiegów, bez możliwości samodzielnego wyboru zabiegów przez osobę obdarowaną.

Voucher do SPA w Krakowie? Wybierz Moonlight SPA!

Jednym ze SPA, w których warto kupić voucher na prezent, jeżeli jesteśmy z Krakowa lub okolic, jest Moonlight SPA. To SPA w sercu miasta, znajdujące się przy ulicy Bonifraterskiej 2. Co istotne, oferuje ono oba sposoby zakupu vouchera – może dotyczyć on konkretnego zabiegu lub pakietu zabiegów, może również opiewać na pewną kwotę, a osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać, jak voucher spożytkować – to elastyczność, która bardzo podoba się wielu kupującym vouchery, zwłaszcza że zaliczają się do nich głównie mężczyźni, którzy niekoniecznie są specjalistami w kwestii masaży czy zabiegów pielęgnacyjnych.

Podczas zakupu należy jednak pamiętać, że jeżeli tylko będziemy chcieli, obsługa pomoże nam dobrać konkretne zabiegi dla bliskiej nam osoby, jeżeli będziemy chcieli przekazać jej wybrany przez siebie pakiet.

W ramach vouchera można zdecydować się na różnorodne zabiegi pielęgnacyjne oferowana przez SPA, ale zaliczają się do nich również masaże, jeżeli więc poszukujemy voucher na masaże w Krakowie, również warto rozważyć opcję zakupu vouchera podarunkowego Moonlight SPA.

Jak kupić voucher podarunkowy w Moonlight SPA?

Voucher można zakupić na miejscu, w SPA przy ulicy Bonifraterskiej 2 w Krakowie. Jednocześnie, będzie on wtedy znakomicie zapakowany i elegancki, finalnie umieszczony w gustownej kopercie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako prezent.

Voucher można kupić również przez internet, w tym przez sklep online. Będzie on wtedy przesłany w formie pliku PDF, który powinno się wydrukować – to idealne rozwiązanie, jeżeli szukamy czegoś na ostatnią chwilę lub SPA jest nam nie po drodze. Dodatkowo również w przypadku zakupów vouchera przez internet, warto skontaktować się z obsługą drogą mailową, wtedy również pomoże ona dobrać konkretne masaże i zabiegi pielęgnacyjne dla bliskiej nam osoby.

Więcej o voucherach podarunkowych, ale również całej ofercie Moonlight SPA, można dowiedzieć się na ich stronie internetowej.

Artykuł sponsorowany

Share