Piąta edycja Konferencji „Moda a biznes”

Moda a biznes

12 czerwca w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu odbędzie się V edycja Konferencji Moda a biznes. Tym razem Konferencja skupi się na zmianach, jakie zaszły w związku z pandemią.

Co trzeba wiedzieć, aby skutecznie funkcjonować  w branży modowej? Jak wystartować z nowym biznesem w tym segmencie? Czy zmiany, jakie wywołała epidemia Covid-19 są stałe i jak wpłyną na zachowania klientów i ich preferencje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania można odnaleźć na Konferencji „Moda a biznes”, która odbędzie się 12.06.2021 w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu.  To jedyne takie cykliczne wydarzenie na Dolnym Śląsku,  jedno z niewielu w Polsce, a czerwcowy event odbywa się już po raz piąty. Organizatorzy mają na celu propagowanie wiedzy o tej branży, a także promowanie idei i potrzeby ciągłego rozwoju. Chcą również przekonać, że moda to nie tylko dobry wygląd, lecz przede wszystkim szeroki segment gospodarki, w którym odnoszą sukcesy ci, którzy podążają za nowinkami związanymi z trendami, promocją i technologią w tym sektorze.

Konferencję otworzy Joanna Głowacka, właścicielka agencji SPOT Management, która opowie o partnerach czerwcowej edycji, a także o idei samego wydarzenia. Podczas konferencji swoją wiedzą na temat różnych aspektów działalności w branży fashion opowiedzą znamienici prelegenci.

Harmonogram wydarzenia:

godz. 12.15 OTWARCIE KONFERENCJI, Joanna Głowacka, SPOT Management

godz.12.30 PANEL dyskusyjny „Zmiana modelu zachowań zakupowych w czasach i po epidemii. Czy faktycznie?” Paneliści:   Ewelina Salwuk- Marko Feszyn.com, Przemysław Srogosz Lumpsetter, Michał Pawlik MOOQ, Dawid Tymiński Dandycore

2) 13.30 Izabela Błażowska, Spełniona.pl „Projektowanie zmiany zawodowej. Jak znaleźć swoje miejsce w nowej branży i wykorzystać w niej swoje doświadczenia”.

3) 14.00 Joanna Głowacka, Spot Management „Przegląd prasy – covid a branża mody”

4) 14:30 PANEL dyskusyjny„Aktualne funkcje i zadania mody vintage”. Przemysław Srogosz Lumpsetter, Katarzyna Rutowska Breslauerin.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja rozpoczyna się o godz. 12.00 w części eventowej CAL Centrum na Przedmieściu, ul. Prądzyńskiego 39a, Wrocław

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/217813259770170/?active_tab=about

Patronat medialny Feszyn.com

Share