Gosia Terka to młoda fotografka pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego. Jest studentką trzeciego roku kierunku Tkanina i Ubiór na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.  Swoją przygodę z fotografią zaczęła około 5 lat temu. Wykonuje różnego rodzaju sesje zdjęciowe, zaczynając od fashion, glamour, kończąc na reportażach ślubnych.

IMG_0209

Przez cały okres swojej twórczości wykonała kilkadziesiąt sesji zdjęciowych różnego rodzaju. Samodzielnie wykonuje również makijaże do większości swoich sesji oraz stylizuje modelki. Fotografia jest dla Gosi czymś, co pozwala jej pokazać  innym ludziom świat, tak jak ona go widzi. Przedstawia odbiorcom swoją wizję i rzeczywistość. Jest to jej hobby, pasja.  Poszukuje w niej czegoś interesującego, nowego, stara się nie podejmować oklepanych tematów. Od II edycji współpracuje z konkursem MISS POLKA. Jest autorem dwóch sesji zdjęciowych półfinalistek tegoż konkursu. Jedna odbyła się w hotelu Borowiecki w Łodzi, druga natomiast na stadionie Widzew Łódź. Efekty współpracy Gosi Terki z konkursem MISS Polka możecie obejrzeć na jej fanpage’u na Facebooku.

Zdjęcie wykonane przez Gosię zostało umieszczone wiosną na zaproszeniu na after party  Fashiophiolosophy Fashion Week Poland. Możemy również zobaczyć backstage z Pokazu Junko Koshino w jej wykonaniu. Pokaz miał miejsce podczas 9 edycji Fashion Week w Łodzi.

547868_555209804524448_1392533406_n

Poza fotografią Gosia Terka zajmuje się również rysunkiem, malarstwem, projektowaniem biżuterii oraz małych form użytkowych. Jej prace były prezentowane na różnych wystawach, w tym na wystawie w Monachium.

Malarstwem i rysunkiem zajmuje się już dobrych kilkanaście lat.

1 5  aaa fhhhh IMG_0136 IMG_9035 xggggggggggg 3f04922b1b0f4cc17c6fb12237d624d8

a

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Marokańskie kobiety znane są z egzotycznej urody i niezwykłego uroku.…