Wakacyjne wydanie Imperium Kobiet po niedzieli w sprzedaży

 Już we wtorek do Empików i sklepu internetowego publio.pl trafi nowe, wakacyjne wydanie IMPERIUM KOBIET. Numer wyjątkowy, bo jubileuszowy. 10 lat istnienia wydawnictwa I.D.MEDIA.
Z tej okazji w numerze znajdziecie materiały podsumowujące dokonania wydawnictwa, najbardziej wyjątkowe sesje, wywiady m.in. z Danutą Wałęsą, Natalią Kukulską i Omeną Mensah.Tylko w Imperium Kobiet Matthew Mcconaughey zdradza czym dla niego jest wolność i przed jakimi kobietami ucieka. O przepisie na sukces opowiada projektant Tomasz Olejniczak, a Andrzej Saramonowicz zgłębia zagadkę, dlaczego tak trudno być człowiekiem, gdy jest się chłopcem.

W magazynie znajdziecie wyjątkowy edytorial – sesję zdjęciową z Osi Ugonoh – zwyciężczynią programu TOP MODEL.
– Najnowsze wydanie IK jest wyjątkowe. Nie tylko ze względu na naszą okrągłą rocznicę, ale przede wszystkim ze względu na całkowicie odmienioną szatę graficzną. Stali Czytelnicy będą z pewnością zaskoczeni nowoczesnym, minimalistycznym designem. Jestem dumna z tego wydania. I choć musieliśmy długo na niego czekać … Wiem, że było warto! – mówi wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet Ilona Adamska. 

Magazyn już dziś możecie zamawiać na www.multistore24.pl. Po niedzieli zapraszamy do EMPIKÓW. Dla miłośników ebooków – publio.pl

Życzymy wszystkim wspaniałych, wyjątkowych wakacji – z Imperium Kobiet w ręku.
Więcej na: www.ikmag.pl
fot. Kasia Paskuda, Kaja Kitliński
Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Ladies edition już 30 lipca we Wrocławiu!