Walentynkowe prezenty z bonusem

Jak znaleźć niepowtarzalny upominek dla kogoś bliskiego z okazji Walentynek? Najłatwiej będzie w jednym miejscu! Szukasz nietuzinkowego prezentu na Walentynki? Pakamera to platforma, która skupia polskich projektantów. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, bardzo często w pojedynczych, niepowtarzalnych wersjach. Kupisz tu produkty z bonusem – pasją i zaangażowaniem twórców.

Dla męża i syna

Satynowa mucha regulowana w obwodzie występuje w wersji zarówno dla dużego, jak i małego mężczyzny. To oryginalny sposób na wyrażenie siebie, zgodnie z przesłaniem marki: WALK YOUR OWN WAY. Będzie świetnym prezentem dla taty i syna. 

pakamera.pl/Marthu

Walentynki na co dzień

A może tak świętować miłość codziennie? W końcu „kocham Cię” mówimy znacznie częściej niż raz w roku. Rzeczy codziennego użytku będą przypominały obdarowanej osobie, że zawsze o niej pamiętasz. Kubek z takim napisem na pewno wywoła uśmiech na każdej twarzy. Produkt jest wyjątkowy, bo każdy kubek jest malowany ręcznie, co sprawia, że jest unikalny. Do tego możesz go spersonalizować po swojemu.

pakamera.pl/Jędrki

Idealnie sprawdzają się też wszelkie zapachy, nie tylko perfumy, ale też świeczki.

Ale smaczne!

„Przez żołądek do serca” – stanowczo nie należy ograniczać tego zagadnienia tylko i wyłącznie do mężczyzn, kobiety także uwielbiają słodkości! Ale, jak powszechnie wiadomo, lubią dbać o dobrą formę. Rozpieść swoją ukochaną…przesłodką broszką z modeliny. Będzie uroczym prezentem, który skradnie jej serce.

pakamera.pl/Lemon Lovely

Biżuteria z dowolną kompozycją

Dodatki to zawsze bezpieczny prezent. Biżuteria obroni się w każdej postaci, zwłaszcza, jeśli można ją dowolnie modyfikować. Ma się dużo dziać – błyszczeć, pobrzękiwać, przyciągać ferią kolorów, kusić  i przede wszystkim poprawiać nastrój. Większość prac to pojedyncze egzemplarze.

pakamera.pl/Kika Pracownia

Dla siebie

Tego dnia pozwól sobie na czerwień w czystej postaci. Wystarczy jedna kreacja, żeby zrobić wrażenie. Wyjątkowo kobieca i zmysłowa sukienka w kolorze czerwonym sprawi, że ten wieczór będzie wyjątkowy. Bardzo skromna, ale elegancka, będziesz się w niej czuła niezwykle komfortowo. Zaskakuje natomiast pięknie odsłoniętymi plecami, nie tracąc przy tym nic ze swojej elegancji. Góra luźna, swobodnie układająca się na sylwetce.

pakamera.pl/f.ADD

Szukaj walentynkowych inspiracji na pakamera.pl. Znajdziesz tam wiele niepowtarzalnych prezentów.

Artykuł partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W dzisiejszym zagonionym świecie, seniorzy często zadają sobie pytanie czy…