Walizka z autografami gwiazd świata mody na aukcji WOŚP

Podpisy m.in.: stylistki Doroty Williams, modelki Ani Piszczałki i projektantów Łukasza Jemioła, Mariusza Przybylskiego oraz Maćka Sieradzky’ego ozdobiły walizkę francuskiej marki Delsey. Pieniądze z licytacji walizki w ramach akcji rzeczyodserca.pl, którą firmuje Ania Piszczałka, trafią na konta 23. edycji WOŚP.

– Zachęcam do licytacji tej niewątpliwie modnej walizki. Trudno o lepszy cel. WOŚP robi więcej dobrego dla innych, niż nam się wydaje – mówi Ania Piszczałka.

autograf

Walizkę z kolekcji Chatelet na rzecz WOŚP przekazała francuska firma Delsey Paris. Koniec licytacji 15 stycznia o godzinie 10:00

Walizka Delsey z podpisami gwiazd

Link do licytacji https://bit.ly/1BpSpOe

***

DELSEY Paris to znana na całym świecie marka oferująca najwyższej klasy walizki, torby i akcesoria podróżne. Firma założona w 1946 roku przez Emile DELhaye i braci SEYnhaeve słynie z umiejętności łączenia paryskiego szyku, odważnego wzornictwa i funkcjonalności. W ciągu 67 lat produkty marki stały się synonimem podróżowania z bagażem najwyższej jakości.

Produkty z logo DELSEY Paris są dziś dostępne w 110 krajach na pięciu kontynentach. Od 18 października flagowy salon marki w Polsce znajduje się na pierwszym piętrze Domu Mody „Klif”.

W 1970 roku firma zaprezentowała legendarną, pierwszą kolekcję twardych walizek DELSEY Airstyle. Inżynierowie marki są także autorami m.in. pierwszej na świecie walizki na kółkach czy sytemu zabezpieczenia suwaków.

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Maszynka do strzyżenia to jeden z podstawowych produktów do stylizacji…