Warsztaty z budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną

Akademia Wedding Plannera
fot Eliza Horodeńska

Joanna Kłosińska, wedding plannerka i właścicielka firmy SENSAR, prowadząc szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych zauważyła, że mimo nabytej wiedzy mają oni kłopot z wystartowaniem w biznesie ślubnym. Dlatego 15 kwietnia 2019 r. w godz. 9.00 – 16.00 w Oranżerii Hotelu Grape we Wrocławiu poprowadzi jednodniowe warsztaty z budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną.

To pierwsze takie szkolenie w Polsce, bazujące na autorskim programie, stworzonym na bazie 12-letniego doświadczenia Joanny jako wedding plannera. Jego celem jest pomóc konsultantkom ślubnym, florystkom i dekoratorkom zbudować portfolio oraz postawić pierwsze kroki w biznesie ślubnym.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zdjęcia z sesji od profesjonalnego fotografa, gotowe do wykorzystania w swoich portfolio. Nauczą się realizować sesje stylizowane, zasmakują stylizacji ślubu i wesela w praktyce oraz będą mieć możliwość pracy z wykonawcami branży ślubnej na żywo.

Zapraszamy na szkolenie 15 kwietnia 2019 r. w godz. 9.00 – 16.00 w Oranżerii Hotelu Grape we Wrocławiu
fot. Marek Koprowski

Warsztaty z budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną to jeden z programów Akademii Wedding Plannera SENSAR. Udział w warsztatach to inwestycja w wysokości 1.000,-PLN. Zapisy na warsztaty są dostępne na stronie www.akademiaweddingplannera.pl.

Konkurs! Wygraj bezpłatny udział! Szczegóły:
https://feszyn.com/akademia-wedding-plannera/


Komentarze

komentarze