Warto wiedzieć SheMore

Inna odsłona casualu

Czy według Ciebie moda praktyczna i niebanalna wykluczają się ? Nie u SheMore!

Marka ta powstała by udowodnić, że za pomocą stroju casual można stworzyć indywidualny styl. Codzienne ubrania mogą być wygodne i eleganckie jednocześnie. Zestawisz je zarówno z elementami stroju biurowego, jak i wieczorowego. Dzięki odpowiednim fasonom, a także wysokiej jakości dzianin, wyeksponują one Twoją kobiecość, ukrywając jednocześnie niedoskonałości. Dodatkowo, połączone z różnymi dodatkami, pozwolą  wykreować stosowny na każdą okazję wygląd. Sprawdź!

531984_572444382786106_47407623_n (1)

Więcej niż moda

Jeżeli nie lubisz ubierać się w oparciu o schematy, gotowe szablony, czy też poszukujesz alternatywy dla sieciówek, SheMore to propozycja dla Ciebie! Jak twierdzi sama projektantka, pomysłodawczyni marki – Monika Szymor, ważnym punktem jej działalności jest przekazanie swobody i możliwości wyboru tego, co pomaga określać naszą tożsamość. U SheMore znajdziesz tylko unikalne modele, będące owocem miłości do dzianin, a także efektem wspaniałej zabawy konstrukcją i formą.

SheMore MyStory

Zrozumieć kobietę

Każdego dnia, poprzez ubiór, wyrażasz swoją wyjątkowość i charakter. Strój dodaje Ci pewności siebie, poprawia samopoczucie. Pragniesz by był elegancki, seksowny, a jednocześnie nie krępujący ruchów i wygodny. W modelach poszukujesz też możliwości wykorzystania ich na wiele okazji. SheMore łączy dla Ciebie funkcjonalność i elegancję, zaspokajając tym samym podstawowe, niezbędne wymagania. Nie wychodzi jednak przed szereg! Resztę pozostawia Tobie!

 

SheMore dla mamy i dziecka

W ciąży również możesz być modna! To wyjątkowe dla Ciebie chwile, które warto pielęgnować. Odpowiednio dobrany strój, zapewni Ci wygodę i elegancję, dodając tym samym pewności siebie. Czym modele ciążowe SheMore różnią się od innych? Tym, że możesz wykorzystać je także po ciąży! Nie inwestujesz więc na krótki czas. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, a także wysokiej jakości materiałów, będziesz mogła cieszyć się nimi również po powrocie do dawnej sylwetki. SheMore pamięta także o najmłodszych, proponując gamę niezwykle wygodnych i oryginalnych, kolorowych dresików!

 

Więcej informacji: www.shemore.pl;  Monika Szymor; Tel. 607774077; e-mail: sm@shemore.pl;

 

Share