Smaki Życia 3 w Multikinie

Pierwsze w 2014 roku Kino na Obcasach w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

W Nowym Roku zapraszamy wszystkie wrocławianki na Kino na Obcasach do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie dzięki współpracy z platformą handlową Sprzedajemy.pl będziemy mogły uczestniczyć w  modowych warsztatach a po pokazie zobaczyć najnowszy film z udziałem Audrey Tautou oraz Romaina Durisa  – „Smak Życia 3, czyli chińska układanka”.

KnO-7styczna Pasaż

Trzech utalentowanych stylistów, trzy wizażystki, mnóstwo modowych porad i prezentów. To wszystko podczas  warsztatów 

„Moda na Sprzedajemy.pl – 30 minut stylowych metamorfoz” .

kino

W Multikinie Pasaż Grunwaldzki w dniu 7 stycznia będziemy mogły zobaczyć i poczuć na własnej skórze jak wygląda praca stylistów i wizażystów. Zaproszeni profesjonaliści w dziedzinie mody i wizażu wybiorą spośród publiczności Panie, którym doradzą jak powinny się ubierać i malować, przygotowując dla nich specjalne stylizacje. Reszta z Pań zgromadzonych na widowni zdecyduje, która metamorfoza zasługuje na wyróżnienie i nagrodę główną.

Dodatkowo dla każdej z Pań Multikino wraz ze Sprzedajemy.pl oraz firmą kosmetyczną Bell przygotowało upominki i niespodzianki.

„Chińska układanka” to trzecia odsłona komediowej serii „Smak życia” z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych. Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.

 

Konkurs przeznaczony jest dla fanów Feszyn.com:

Share