Weź udział w konkursie wizerunkowym marki COSEL!


Masz marzenie, by zostać modelką bez względu na wiek i wymiary? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę z okazji Dnia Kobiet? Możesz zrealizować swoje zamiary – wystarczy wziąć udział w wyjątkowym konkursie marki COSEL MODA i magazynu Imperium Kobiet!

Jeśli nosisz w sobie przekonanie, że na billboardach czy okładkach magazynów mogą zaistnieć wyłącznie gwiazdy lub osoby bardzo szczupłe i młode, jesteś w błędzie! Aby zmienić ten tok myślenia, marka COSEL magazyn IMPERIUM KOBIET do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie skierowanym do pań w każdym wieku, które chcą zaprezentować światu swoją energię, uśmiech i kształty (nie tylko w rozmiarze XS).

– Już jako nastolatka zaczęłam poznawać świat modelingu. To rzeczywistość, która oferuje wiele możliwości, ale z drugiej strony, uczestnicząc w niej, byłam poddawana nieustannej ocenie. Tymczasem jestem przekonana, że każda kobieta, bez względu na wiek, nosi w sobie piękno i czasem naprawdę niewiele trzeba, by je pokazać światu. Wychodząc z tego założenia, wraz z marką Cosel organizujemy wspaniały konkurs, który pozwoli paniom zaistnieć, poznać kulisy profesjonalnej sesji zdjęciowej, a na dodatek świetnie się bawić! – mówi Ilona Adamska, ambasadorka marki COSEL w Polsce.

Zgodnie z filozofią marki Cosel założonej w 2018 roku, najważniejszym elementem mającym wpływ na budowanie świadomości każdej kobiety, jest nie tyle wiek czy idealne wymiary sylwetki, lecz doskonałe samopoczucie i bijąca z nas energia. To przekonanie odzwierciedlają oryginalne, autorskie projekty założycielki marki Cosel, absolwentki łódzkiej ASP, Anny Szubert.

Stroje, jakie ma w swej ofercie marka Cosel, odzwierciedlają zatem fascynację naturą, ale też dziewczęcą swobodę i kokieteryjną chęć wyróżnienia się z tłumu jednakowo ubranych osób. Nic dziwnego zatem, że Anna Szubert zaprosiła do współpracy Ilonę Adamską, redaktor naczelną Imperium Kobiet.

Organizowany przez obie panie konkurs nie ma ograniczeń wiekowych. Aby wziąć w nim udział wystarczy udzielić odpowiedzi na 2 pytania:

  1. Jaki styl w modzie preferujesz i dlaczego? 
  2. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do sesji?

Jest o co powalczyć!

– Nagrodą w konkursie dla trzech pań, które napiszą najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi, jest udział w sesji zdjęciowej u boku Ilony Adamskiej –  ambasadorki marki COSEL. Dzięki temu laureatki konkursu będą mogły poznać na własnej skórze, jak wygląda praca modelki. Zapewniamy jednak, że podczas naszej sesji będzie panować serdeczna, pełna ciepła atmosfera oraz duch profesjonalizmu! – wyjaśnia Anna Szubert, projektantka.

O zdjęcia zadba ceniona fotografka gwiazd Lidia Skuza.

Warto podkreślić, że efekty sesji będzie można podziwiać… na billboardzie, który pojawi się w Józefowie pod Warszawą w szczególnym dniu – 8 marca! Z okazji DNIA KOBIET.

Marka COSEL przygotowała także wyróżnienia – dla 10 pań ufundowała 10 jedwabnych gawroszek. Taki stylowy dodatek wzbogaci każdą stylizację!

O makijaże Pań zadba Dorota Lange i jej podopieczne z Make Up Academy By Dorota Lange.

Zadanie konkursowe należy wysłać na adres: info@idmedia.pl w temacie wpisując COSEL.

Zgłoszenie powinno zawierać: Imię, nazwisko, wiek, rozmiar ubrania (aby móc później przygotować stylizacje do sesji), odpowiedź na 2 pytania, zdjęcie portretowe i całej sylwetki (nie muszą być profesjonalne) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. Do zgłoszenia należy dołączyć także swój profil na Instagramie i / lub na Facebooku, aby marka Cosel mogła sprawdzić, czy rzeczywiście lubicie profil marki w social mediach.

Na zgłoszenia czekamy do 5.02.2023. Sesja odbędzie się 20 lutego w Warszawie. 

Zapraszamy każdą panią, która chce poczuć się jak gwiazda!

Patronat medialny: Szczypta Luksusu, Feszyn.com, Moda i ja.

Joanna Bielas

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zamienniki perfum oryginalnych cieszą się na rynku coraz większą popularnością.…