Wieczne róże jako wymarzony prezent

Któż nie kocha kwiatów? Miłośnicy roślin doskonale wiedzą, że są one sposobem na wywołanie radości i uśmiechu na twarzy każdej  obdarowanej osoby. Urodziny, imieniny, rocznice czy inne okazje, to świetny czas na podarowanie komuś pudełka z kwiatami. Zaskocz ukochaną osobę i wybierz kwiaty pozbawione ich jedynej wady, jaką jest delikatność i szybkie przemijanie. Poznaj Royal Roses i daj się zaskoczyć. Odkryj najważniejsze powody, dla których powinieneś wybrać róże wieczne z flower boxów.

Róże wieczne symbolika

Co tak naprawdę sprawia, że róże, są jako jedyne z kwiatów, najchętniej uprawiane oraz kupowane? Jaka jest ich tajemnica? Kuszą zapachem oraz kolorem, który potrafi zaskoczyć najwybredniejszą i najbardziej wymagającą osobę. Ich woń jest subtelna i delikatna, a czasem głęboka i wyrazista. Róża utożsamiana jest z elegancją, oraz niejednokrotnie bogactwem, ze względu na swoją cenę. Symbolizuje miłość i głębokie uczucia. Mawia się, że jest królową kwiatów, z powodu jej licznych zastosowań w zdobnictwie, sztuce, czy innej obrzędowości. Powstało wiele poezji na jej temat. Wszystko to sprawiło, że chcemy mieć ją na dłużej i cieszyć się jej wyglądem. Naprzeciw temu wszystkiemu wychodzą właśnie róże stabilizowane Royal Roses, które dzięki specjalnemu przygotowaniu i procesowi stabilizacji, pozostają żywe i świeże przez okres  lat. Stabilizowanie pozwala cieszyć się przepięknymi kwiatami znacznie dłużej niż tradycyjnym bukietem. Wieczne róże są również więc symbolem oddania i wielkiego uczucia, które chcemy pokazać obdarowanej osobie. Za każdym razem zaskakują naturalnością i cudownym wyglądem.

Pudełko z różami, czyli flower box jako piękną dekoracją

Według własnych preferencji, lub upodobań osoby, której chcemy zrobić prezent, możemy wybrać kolor kwiatów jak i opakowania. Pudełko z kwiatami występuje w najpiękniejszych barwach. Szary? Różowy? Bordowy? A może klasyczny i elegancki czarny?  Box z różami to pudełko, którego  wykonanie jest  sztuką samą w sobie. Miękki i przyjemny materiał, jakim jest welur, pięknie wygląda w każdym pomieszczeniu i jest bardzo trwały. Każda kompozycja wiecznych róż jest przygotowywana ręcznie, a więc z największą starannością i dokładnością. Kupując róże w pudełku kupujesz dzięki temu również kawałek serca i duszy, którą włożono w wykonanie prezentu. Welur jest łatwy w czyszczeniu i nadaje subtelności oraz delikatności całej kompozycji. Kwiaty wieczne w pudełku idealnie sprawdzą się w naszym salonie, zaskakując odwiedzających nas gości, lub będą śliczną dekoracją komody w sypialni. Flower box jest nietuzinkowym podarunkiem lub elementem dekoracji, który idealnie sprawdzi się również w salonach spa, czy na imprezach, typu wesele. Gwarantujemy miłe zaskoczenie dla gości przyjęcia.  

wieczne róże

Róże w pudełku są trwałe i bezpieczne dla zdrowia

Co jeszcze sprawia, że powinniśmy wybrać wieczne róże? Z pewnością to, że są bardzo bezpieczne, ponieważ zostały wykonane przy użyciu nietoksycznych substancji, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa. Mogą w ich pobliżu przebywać nie tylko alergicy, czy dzieci, ale także kobiety w ciąży oraz zwierzęta. Wieczne róże Royal Roses pozbawione są pyłków, które często są jedynym powodem, dla którego rezygnujemy z kwiatów prawdziwych. Pudełko z kwiatami nie przyciąga owadów. Jest także odporne na pleśń i nieprzyjemne zapachy oraz choroby związane z tym. 

Dbanie o wieczne kwiaty nie jest trudne

Róże są kwiatami wymagającymi. Nie jest tak jednak w przypadku naszych pudełek z kwiatami. Nie wymagają żadnego działania z naszej strony, aby pięknie wyglądać długie miesiące. Nie musimy ich podlewać, czy plewić. Są odporne na wszelkie choroby i owady, atakujące rośliny w tradycyjnych bukietach. Wieczne róże nie lubią wody. Jest ona dla nich szkodliwa i jest to jedyna zasada, o której powinniśmy pamiętać. Nie podlewamy i unikamy wilgotnych pomieszczeń. Nie przepadają również za bardzo gorącymi i słonecznymi miejscami. Nie wystawiajmy ich zatem na balkon czy parapet, będący większą część dnia w pełnym słońcu. Pozwoli to wiecznym różom zachować piękny i głęboki kolor. Należy unikać częstego dotykania i przecierania, a do pielęgnacji użyć miękkiego pędzelka. 

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Buty w rytmie hip-hop? To możliwe dzięki współpracy dwóch wyróżniających…