Wu Tang x CROCS

Buty w rytmie hip-hop? To możliwe dzięki współpracy dwóch wyróżniających się marek, które nie boją się odważnych projektów. Sami zobaczcie!

Wu Tang Clan to amerykańska grupa hip-hopowa, która powstała w 1992 roku. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej wpływowych grup w historii muzyki rozrywkowej. Nic dziwnego, że stała się inspiracją i znalazła swoje odbicie również w świecie fashion. Powrót do mody lat 90. jest trendem zauważalnym od kilku lat. Ubrania z logo zespołu można znaleźć w wielu znanych amerykańskich sklepach. Pozostają wierni swoim ideałom i podobnie, jak Crocs nie boją się odważnych projektów. W końcu doszło do współpracy obu marek, czego efekty możemy właśnie podziwiać.

W hołdzie modzie vintage

Kolekcja Wu Tang x CROCS została stworzona, aby wykorzystać kulturowe znaczenie muzyki hip-hop. Przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy z nostalgią powracają do mody lat 90-tych lub dopiero ją odkrywają, bo sami urodzili się wiele lat później. Nie zawiodą się również Ci, którzy szukają odważnych, nieoczekiwanych nadruków zgodnych z ich osobistymi zainteresowaniami.

Limitowana kolekcja

Zespół Wu Tang niezmiennie pozostaje wierny swoim ideałom. Tak, jak marka Crocs, wyraża siebie poprzez odważne projekty i nieszablonowe rozwiązania. Ktoś, kto lubi pokazać siebie dokładnie takim, jakim jest, odnajdzie w tej współpracy namiastkę wolności. Fani zespołu mogą odbyć sentymentalną podróż w lata młodości zabierając ze sobą swoje dzieci. Wu Tang x CROCS to obuwie dla całej rodziny.

Niepowtarzalne i wyjątkowe

Marka Crocs we współpracy z Wu Tang Clan przygotowała 3 wyjątkowe pary obuwia. Czarne, klasyczne clogi mają duże przypinki Wu-Tang Clan Jibbitz ™. Żółte klapki posiadają wzór „W” na podeszwie, co czyni je produktem oryginalnym i przyciągającym wzrok. Obie marki nie zapomniały o najmłodszych! Model stworzony dla nich jest wzorowany na wspomnianych wcześniej butach dla dorosłych. Wszystkie modele są niesamowicie lekkie, przyjemne w noszeniu, łatwe w czyszczeniu i wygodne.

Obuwie z kolekcji Wu Tang x Crocs znajdziecie na stronie dystrybutora crocs.pl oraz w wybranych salonach stacjonarnych.

Materiały partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W upalne letnie dni nic tak nie uprzyjemni dnia, jak…