Wielkanocne jaja ORSKA

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi ORSKA poświęciła szczególną uwagę urodzonym zwycięzcom. Zatem jeśli lubisz wygrywać, w tegorocznych bitwach na pisanki możesz, nieco podstępnie, wykorzystać jedną z mosiężnych jubilerskich wariacji na temat jaj.

ORSKA stworzyła linię zawieszek wyprodukowanych z wykorzystaniem technologii druku 3D. Z charakterystycznym dla siebie podejściem, temat potraktowała w sposób nieoczywisty i zamiast tworzyć tradycyjne pisanki, zaledwie luźno do nich nawiązała. W wersji delikatnie sentymentalnej wisior-jajo wygląda jak nakręcany niczym staromodny zegarek. Wśród fanów fantasty szczególne zainteresowanie może wzbudzić smocze jajo złapane w szpony mitycznego stwora. Dla błądzących  myślami z kolei ORSKA proponuje mechaniczne jajo dające pole dla wyobraźni. W zależności od koloru, wykończenia i konta ułożenia może wyglądać jak sterowiec, łódź podwodna czy też wojskowy granat.

Każdy motyw jaja występuje w kilku różnych formach i w dwóch kolorach dając łącznie kilkanaście wariantów. Różnorodność wielkanocnych modeli oraz intrygujący koncept każdego z nich nie ułatwiają decyzji, które z nich wybrać, zatem powodzenia!

[gm album=57]

Wszystkie naszyjniki w kształcie jaj są wykonane z mosiądzu i kosztują 380 zł

 

 

Materiały prasowe

 

Share