Winietki ślubne, tablice powitalne na wesele – tych dekoracji nie może zabraknąć!

Organizacja ślubu oraz przyjęcia weselnego to także wiele obowiązków, o których warto pomyśleć z wyprzedzeniem. Wśród nich znajduje się również zamówienie odpowiednich dekoracji. Co warto wtedy wybrać?

Gdy chcemy urządzić wyjątkowe przyjęcie weselne, które na długi czas pozostanie w pamięci zarówno Młodej Pary, jak również jej gości, powinniśmy pamiętać także o wyborze odpowiednich dekoracji. Dzisiaj w sklepach można znaleźć szeroką gamę dekoracji na wesele, które mogą być również poddane personalizacji, czyli można wykonać na nich nadruki zgodnie z życzeniem klientów. Wśród nich dostępne są winietki ślubne oraz tablice powitalne na wesele. Dlaczego warto je zamówić?

Winietki ślubne

Winietki to małe karteczki, które umieszcza się na stołach. Mogą on zawierać różnego rodzaju informacje, ale najczęściej winietki ślubne służą do informowania o odpowiednich miejscach gości przy stole. Na takich winietkach ślubnych umieszcza się w wówczas imię i nazwisko gościa, aby wiedział on, gdzie znajduje się jego miejsce. Także winietka ślubna może posiadać numerek stołu – takie rozwiązanie stosuje się wtedy, gdy przy wejściu do sali umieszcza się listę gości i stołów. Winietki ślubne mogą być dopasowane do stylu aranżacji wnętrza czy motywu przewodniego wesela, aby uzyskać estetyczny efekt!

Tablice powitalne na wesele

Gdy chcemy, aby wesele było urocze, także możemy umieścić przy wejściu na salę tablice powitalne na wesele. Taka tablica ma za zdanie witać gości przed salą weselną i życzy im udanej zabawy. W przypadku, gdy w danym domu weselnym urządza się kilka przyjęć, tablice powitalne na wesele mogą także kierować do odpowiedniej sali. Także tablica powitalna na wesele może posiadać inne informacje, na przykład może zawierać wspomniane już listy stołów wraz z listami gości, którzy są przy nich usadzeni. Wtedy znalezienie odpowiedniego miejsca będzie jeszcze łatwiejsze. Te, a także wiele innych dekoracji na wesela można zakupić już teraz. W sklepach sprzedających takie artykuły ślubne i weselne – także on-line!

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Przed nami trzecia już edycja targów Natural Beauty w Starym…