Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty 28 i 29 września w Starym Browarze w Poznaniu!

Przed nami trzecia już edycja targów Natural Beauty w Starym Browarze w Poznaniu, która odbędzie się w dniach 28 i 29 września! Jeśli ktokolwiek nie mógł dotychczas zaprzyjaźnić się z tym wydarzeniem, już niedługo będzie miał okazję tę zaległość nadrobić. Przyjaźń nie jest tu słowem na wyrost – te niezwykłe targi kosmetyków naturalnych odbywają się cyklicznie, a kto zagościł na nich raz, ten chce więcej.

Nic dziwnego. Więcej natury to więcej zdrowia, a więcej zdrowia… to więcej piękna. Ten ciąg przyczynowo-skutkowy w wielkim skrócie wyjaśnia, dlaczego kosmetyki naturalne robią od pewnego czasu niespotykaną wcześniej furorę.

To jednak coś więcej niż moda – jest to także wskaźnik coraz większej świadomości wśród Polek i Polaków, bowiem prócz kosmetyków naturalnych, będzie można wynieść z wydarzenia dużo cennych informacji. Wszystko dzięki doświadczonym twórcom oraz właścicielom marek kosmetycznych, którzy osobiście zaprezentują swoje produkty, a także odpowiedzą na pytania. A wszystko to w atmosferze zupełnej naturalności…

Zapraszamy na to wydarzenie wszystkie osoby, które wysoko cenią sobie poszerzanie horyzontów, przekładające się także na przemyślane, świadome zakupy. Targi Natural Beauty – choć w stolicy Wielkopolski pojawiły się stosunkowo niedawno – promują taką postawę od lat.

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, co tym bardziej motywuje, by nie przegapić tak wspaniałej okazji do zaczerpnięcia wiedzy, poznania ciekawych ludzi, jak i zakupu kosmetyków w 100% naturalnych. Raz jeszcze gorąco zachęcamy i polecamy.

Stary Browar

Poznań, ul. Półwiejska 42

Atrium, poziom 0

Godziny otwarcia:
Sobota od 9:00 do 21:00
Niedziela od 10:00 do 20:00


Więcej informacji:

www.targinaturalbeauty.pl

https://www.facebook.com/events/402989586957986/
Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zakup wyposażenia do kuchni to często trudne zadanie. Spośród wielu…