Wiwat młoda para! Bielizna ślubna od Axami

Wystawny, czy skromny? Tradycyjny, czy w nowoczesnym stylu? Nieważne, jaki macie pomysł na wasz ślub. Liczy się to, byście wspólnie go zaplanowali. Wówczas zapamiętacie ten dzień jako najpiękniejszy w waszym życiu!

Bielizna ślubna od Axami

W kultowym serialu „Przyjaciele” pada stwierdzenie, że kobiety planują swój ślub przez całe życie, a mężczyźni miesiąc przed uroczystością, albo… wcale. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że ceremonia ślubna wymaga czasochłonnych przygotowań i starannego dopracowania wszystkich szczegółów, a mężczyźni nie rozumieją szaleństwa na punkcie sukni ślubnej, nie pojmują też, dlaczego wybór kwiatów czy biżuterii jest dla kobiety tak ważny. Nic dziwnego zatem, że niemal każdy facet woli oddać pole do popisu pannie młodej i pozwolić jej realizować swoje marzenie o idealnej uroczystości.  Istnieje jednak sposób na to, by pan młody zechciał z większym zaangażowaniem włączyć się do ślubnych przygotowań. Wystarczy zacząć wspólne planowanie uroczystości od rzeczy, które są dla każdego mężczyzny czystą przyjemnością.

Royal Wedding

Z takiego założenia wyszła marka Axami, której najnowsza kolekcja bielizny ślubnej Royal Wedding zachwyci nie tylko pannę młodą, ale też jej przyszłego małżonka. Co wyróżnia kolekcję Royal Wedding na tle propozycji innych marek? Panie z pewnością zwrócą uwagę na oryginalność i najwyższą jakość wykonania każdego projektu. Plusem kolekcji ślubnej Royal Wedding jest również duża różnorodność modeli, dzięki czemu każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na to, jaki nosi rozmiar, czy jaki styl preferuje. Z kolei dla panów najistotniejszy będzie fakt, że bielizna marki Axami bezbłędnie podkreśla wszystkie atuty kobiecej sylwetki!

Pamiętajmy, że zgodnie z tradycją mężczyzna nie powinien oglądać swojej wybranki w sukni ślubnej przed uroczystością, gdyż przynosi to pecha. Na szczęście ten przesąd nie dotyczy bielizny, którą panna młoda będzie mieć na sobie w dniu ślubu. Warto skorzystać z tej sposobności i wspólnie, bez pośpiechu, zastanowić się nad wyborem kompleciku, który w dyskretny sposób podkreśli urodę panny młodej!

 

Więcej na www.axami24.pl

 

Materiały prasowe

Share