Wro Fashion Foto

WRO FASHION FOTO to pierwsza edycja wydarzenia, którego jeszcze nie było. Portal Feszyn.com obejmuje patronat nad tym wydarzeniem.

To wystawa, która ma na celu promowanie obiecujących, wyselekcjonowanych uprzednio fotografów młodego pokolenia zajmujących się modą i fotografią modową.

Potrzeba organizacji takiego wydarzenia zrodziła się z obserwacji  dolnośląskiego rynku fotograficznego. Okazuje się bowiem, że fotografia dociera głównie do zainteresowanych nią odbiorców, którzy sami jej poszukują. Dzieje się to głównie w Internecie.

_DSC1671

Celem wystawy jest upowszechnienie fotografii modowej, szczególnie zaś tej niesztampowej; pokazanie jej szerokiemu audytorium poprzez narzędzie, jakim jest wystawa dostępna w miejscu odwiedzanym przez liczne i zróżnicowane  grupy odbiorców, czyli w klubokawiarni. Partnerem jest tu Coffee Planet.

Ponadto dzięki tej wystawie umożliwiamy fotografom pokazanie swojej twórczości i swojej wizji fotografii modowej. Dzięki przyjętej formule ofiarujemy fotografom dużą swobodę twórczą nieograniczoną komercyjnymi wymogami.

Fotograficy mają również zapewnione świetne zaplecze stylizacyjne. Tym aspektem zajmie się bowiem butik MOHER Vintage&Design. W projekcie biorą udział profesjonalne modelki z agencji SPOT Management.

Podsumowując: wernisaż, który odbędzie się 19.01.2014, poprzedzi  dziewięć profesjonalnie przygotowanych sesji zdjęciowych. Każdy z fotografów bierze udział w jednej sesji i pokazuje jedno zdjęcie będące jej efektem.  Zwieńczeniem okresu wytężonej pracy jest wernisaż oraz wystawa, którą będzie można oglądać w Coffee Planet do połowy lutego 2014.Backup_of_plakat
Sponsorem wystawy jest:

405x405__NERO_ASSOLUTO_WOMAN_DUOPACK

Logo_RobertoCavalli_Or

Organizatorem wydarzenia jest agencja SPOT Management WWW.spotmanagement.pl             

Share