Czerwona sukienka dla WOŚP

Już za kilka dni, kolejna już 22 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wyjątkowy, jeden dzień który w szczególny sposób pomaga dzieciom i osobom starszym. Od wielu lat Jurek Owsiak  zajmuje się organizacją akcji, nawołując do pomocy ludzi dobrej woli. Co roku przybywa chętnych osób, którzy chcą w szczególny sposób wesprzeć akcję.

Tym razem e-commerce’owy serwis Shopstory.pl zorganizował akcję charytatywną pod hasłem „Czerwona Sukienka”. Zebrali popularnych polskich projektantów, którzy specjalnie dla WOŚP zaprojektowali czerwone sukienki. MC Studio, Łukasz Jemioł, Małgorzata Czudak, duet Hector&Karger oraz Pajonk – to własnie ich kreację, będą do kupienia na aukcji Allegro. Suknia Łukasza Jemioła zapowiada też najnowsza kolekcję.

Cena wywoławcza to 1 zł, a aukcje potrwają do 13 stycznia. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na akcję WOŚP.

W projekcie „Czerwona Sukienka” wzięły udział uczestniczki programu Top Model – zostań modelką. W sesji zdjęciowej możemy podziwiać Zuzannę Kołodziejczyk, Renatę Kurczab, Magdalenę Roman, Emilię Pietras i Anię Cybulska. Sesja odbyła się pod czujnym okiem agencji D’vision.  Zdjęcia odbyły się w teatrze Roma.

Sukienki licytujemy na aukcje.wosp.org.pl.

 

     1 czerwona sukienka (1) czerwona sukienka (2) czerwona sukienka (3) czerwona sukienka (4) czerwona sukienka (5)

„Czerwona sukienka” – akcja shopstory.pl dla WOŚP, fot. Daniel Stelmaszak

Niedawno pisaliśmy o Biżuteryjkach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy i projekcie Supernova więcej TUTAJ

supernova

Share