Wskocz na wyższy poziom! Nowa kolekcja marki Crocs

Kultowe modele Crocs osiągnęły wyższy level. Teraz dostępne na platformie, wciąż tak samo wygodne i kolorowe! Kolekcja odważnych i stylowych modeli butów powiększyła stale rozwijającą się gamę produktów marki Crocs. Całkowicie nowe wcielenie obuwia wchodzi na rynek pod nazwą Crush. Dostępne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Nowa kolekcja to kompilacja wyjątkowo masywnych chodaków, sandałów i butów z odważnym, ale przystępnym designem. 

Odwaga i ekspresja

Dzięki wysokości i odświeżonej, masywnej konstrukcji, wsuwane sandały są mistrzami wszechstronności i autoekspresji. Modna sylwetka z dwoma paskami i otworami Jibbitz zapewnia dodatkowy poziom personalizacji. Dostępne w trzech unikalnych wersjach kolorystycznych, od klasycznej czerni i stonowanej kości po żywy Digital Violet. Classic Crush Sandal to idealne połączenie stylu i wygody.

Ulubiony, kultowy model

Całkowicie nowy Classic Crush Clog łączy masywną, przedłużoną podeszwę zewnętrzną o płaskim kształcie z autentycznym komfortem, jaki zapewnia Crocs. Wszystko to, co znasz i kochasz plus dodatkowe centymetry w górę. Nadal masz nieskończone możliwości personalizacji z otworami na Jibbitz i obrotowym paskiem na pięcie. Model dostępny w pięciu świeżych, sezonowych kolorach m.in. odważna fuksja, cukierkowy różowy czy neutralna kość słoniowa. Wszechstronność tego zupełnie nowego dynamicznego modelu rozciąga się na wersję dla dzieci, udowadniając, że Crocs to buty dla całej rodziny.

Nowe, odważne wzory

Crocs nadal mocno koncentruje się na innowacjach, projektując przez pryzmat nadchodzących trendów modowych. Kolekcja Crush będzie nadal ewoluować, dzięki nowym i odważnym produktom, takim jak Mega Crush Clog i Furever Crush Clog, które pojawią się w dalszej części sezonu. Mega Crush Clog będzie reprezentował najbardziej wyrazisty styl Crocs z unikalną estetyką na pograniczu mody i sportu. Furever Crush Clog będzie wyposażony w przytulne ocieplenie, idealne na sezon zimowy. Funkcjonalne na nieprzewidywalną pogodę, ale uniwersalne na każdą okazję.

Obuwie marki Crocs znajdziesz w salonach firmowych w centach handlowych oraz na online na stronie dystrybutora crocs.pl

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jesień to wspaniały czas na sadzenie cebulek kwiatów, które będą…