Współczesne księżniczki Disneya

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałyby współczesne księżniczki, znane z bajek Disneya? Wyidealizowane postacie, czy miałyby taką popularność, gdyby wyglądały jak współczesne kobiety? Czy robiłyby sobie selfie i tatuaże? Jak prezentowałyby się jako dojrzałe kobiety? Na te pytania odpowiedzieli artyści!

 

Arielka selfieHerkules

Ilustratorka, Loryn Brantz, postanowiła zerwać z niezdrowym wizerunkiem bajkowych postaci i przedstawić je, jako prawdziwe kobiety. Dodała im krąglejszych kształtów. Pozbyła się tym samym, bardzo widocznego wcięcia w talii. Idealnie pokazują to przedstawione ilustracje.

real-disney-princess-waistlines-loryn-brantz-1 real-disney-princess-waistlines-loryn-brantz-2real-disney-princess-waistlines-loryn-brantz-3real-disney-princess-waistlines-loryn-brantz-4real-disney-princess-waistlines-loryn-brantz-5 real-disney-princess-waistlines-loryn-brantz-6

***

Księżniczki Disneya już dawno wyrosły i przestały być słodkie. Prezentujemy Wam księżniczki w wersji hipsterskiej. Są bardzo odważne, seksowne i mają sporo tatuaży! Autorem takich wariacji na ich temat jest Emmanuel Viola, artysta znany, jako Evviart.

współczesne księżniczki 2 współczesne księżniczki

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobaczcie kolejną świąteczną sesję Anji Rubik i Sashy Knezevica w…