ProAcademy – szkoła makijażu

Seneka powiedział kiedyś „Ma­kijaż pod­kreśla urodę ko­biety, ale to uśmiech czy­ni ją piękną.”  – to zdanie idealnie obrazuje to czym w obecnych czasach powinien być makijaż. Każdego dnia miliony kobiet na całym świecie korzysta z przeróżnych kosmetyków, nakłada pomadkę, cienie do powiek, podkład czy tusz do rzęs. Jednym potrzeba na to godziny (albo więcej) innym kilka minut. Wszytko zależy także od okoliczności, w których pragniemy się zaprezentować. W końcu inny makijaż wykonuje się na ślub, inny na randkę, a jeszcze inny do pracy. Ale czy dobrze podkreślamy naszą urodę, czy jednak ją maskujemy?

ProAcademyMakeupSchool

NALA Makijaż (1)

Polub Facebook

Czy nie masz czasami wrażenia, że robisz coś nie tak ? Że pomniejszyłaś oko, pomalowałaś się nierówno, lub wybrałaś zły odcień cienia do powiek? Pamiętaj, że „to jak nas widzą – tak nas piszą” sprawdza się także w przypadku odpowiedniego makijażu. Nie da się ukryć, że makijaż jest pewnego rodzaju sztuką, sztuką doskonalenia i przede wszystkim podkreślenia urody.  Makijaż na pewno nie ma na celu zamaskowania nas, czy ukrycia nas pod grubą warstwa koloru czy podkładu. O tym jak dobrze malować siebie i innych dowiecie się w ProAcademy School of Make Up!

Pro Academy make up (1)
ProAcademy School of Make Up tworzą dwie doświadczone kobiety Natalia Stawiarska (NA.LA) oraz Dominika Szymik, które poznały się podczas pracy w firmie MAC. Obecnie w ProAcademy wykorzystywane są kosmetyki tej popularnej marki.

Pro Academy make up (4)

Dla kogo ProAcademy?

Z czystym sumieniem można napisać, że dla każdego. ProAcademy School of Make Up to kursy i szkolenia dla profesjonalistów, pasjonatów, osób pracujących w zawodzie i amatorów. W szkole można przede wszystkim doskonalić umiejętności tworzenia odpowiedniego makijażu. Pojawiają się tutaj osoby, które chcą poznać wszystkie techniki makijażu, aby móc wykorzystać wiedzę do poprawy własnego wizerunku. Korzystają też osoby, które już miały styczność z wizażem, ale chcą cały czas się doskonalić, poszukują inspiracji i chcą rozpostrzeć skrzydła. Dlatego też  ProAcademy School of Make Up oferuje kursy na różnych stopniach zaawansowania. Kurs może być indywidualny lub grupowy.

Ewelina 3

Fotograf Fotografia Michał Szumiński
Makijaż NA.LA
Biżuteria MMsilver

Ewelina 6Fotograf Fotografia Michał Szumiński
Makijaż NA.LA
Biżuteria MMsilver

Pro Academy make up (3)

Czego nauczysz się w ProAcademy?

Wymieniać można bez końca. Przede wszystkim dowiesz się czym tak na prawdę jest wizaż. Od czego zacząć, jak się za niego zabrać w odpowiedni sposób. Nauczysz się też kupować odpowiednich kosmetyków, tak aby z nich korzystać i nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na to czego nie użyjesz. Przede wszystkim nauczysz się tworzyć odpowiedni makijaż do typu urody, charakteru i oczekiwań.Nieodłącznym elementem warsztatów są tajemnice dotyczące wyszczuplania twarzy czy powiększania oka za pomocą makijażu. Zasady symetrii czy proporcji. Makijaże w stylu gwiazd, makijaże ślubne, smoky eye …. i jeszcze więcej! Do tego oczywiście tworzenie portfolio i podstawy fotografii.

Pro Academy make up (5)
ProAcademy School of Make Up

telefon 605 – 766 – 845

Polub Facebook

 

LOGO NALA

Metamorfozy

NALA Makijaż (21) NALA Makijaż (22)

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy robiłyby sobie selfie i tatuaże? Jak prezentowałyby się jako…