Wybierasz się na wesele? Zobacz, jak udoskonalić swój wygląd za sprawą przedłużenia rzęs

Starannie dobrany strój, perfekcyjna elegancka fryzura i idealnie wykonany makijaż – to elementy, na które każda z nas, wybierając się jako gość na wesele, stara się w szczególności zadbać. Wiele kobiet skupia się na kolorach makijażu, często zapominając, jak spektakularne efekty można osiągnąć, decydując się na przedłużanie rzęs – zabieg dość prosty, łatwo dostępny i zupełnie bezbolesny.

Przedłużanie rzęs – w jaki sposób wpływa na kształt i charakter twarzy

Długie, gęste i piękne rzęsy stanowią, obok zadbanych brwi, najpiękniejszą oprawę oczu. Stanowią wykończenie naszego spojrzenia, dodają powabu, uroku i lekkości twarzy. Wysubtelniają i sprawiają, że czujemy się szalenie kobiece i fantastycznie wypadamy na zdjęciach. Przedłużenie rzęs nie jest zabiegiem ani trudnym, ani bolesnym, daje natomiast spektakularne efekty. Często długie rzęsy są bardziej efektownym wykończeniem aniżeli kolorowe cienie do powiek czy róż na policzkach.  Osoby, które pasjonują się makijażem i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową, mogą rozważyć szkolenia z przedłużania rzęs. Natomiast do domowego zabiegu w zupełności sprawdzą się produkty marki noble lashes.

Gęste i naturalnie wyglądające brwi – jak to osiągnąć?

W ostatnich latach wizażystki i influencerki zajmujące się makijażem coraz większą wagę przykładają do brwi. I słusznie, bo są one jednym z kluczowych elementów nadających charakteru twarzy. Odpowiadają za mimikę i podkreślone spojrzenie. Po latach mody na cieniutkie niczym kreseczki brwi przyszła pora na okazałe, gęste i dość grube. Panie mniej hojnie obdarzone w tym zakresie przez naturę, mogą łatwo wyczarować taki wygląd, jakiego oczekują. Warto w tym celu udać się do zaufanej kosmetyczki czy wizażystki, która wykona micro blading.

Artykuł sponsorowany

Share