Wyjątkowa akcja „Witaj szkoło, będzie wesoło”

Pod taką nazwą już we wrześniu odbędzie się akcja charytatywna, który swoim zasięgiem obejmie niemal całą Polskę. Organizator Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet SalsaFit na tą okoliczność szykuje mnóstwo atrakcji.

Ze względu na zbliżający się rok szkolny i konieczność zakupu wyprawek, szkoła SalsaFit organizuje ogólnopolską akcję zbierania przyborów szkolnych.
„Wyprawka szkolna jest drogim wydatkiem i nie każdego rodzica stać, aby kompletnie przygotować dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego. Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję mającą na celu zebranie potrzebnych materiałów i przekazanie ich najbardziej potrzebującym dzieciom”- wyjaśnia Paulina Sokół, właścicielka szkoły SalsaFit. Akcja „Witaj szkoło, będzie wesoło” odbędzie się  w wybranych miastach Polski i będzie miała charakter 2-godzinnego maratonu, w którym udział będzie mógł wziąć każdy, kto zechce wesprzeć akcję.
Będzie można tańczyć m.in. Zumbę, ale na szczególną uwagę zasługuje autorska Formuła S Fitness, którą będzie można wypróbować podczas maratonu. To innowacyjny trening, dzięki któremu szybko wrócisz do rozmiaru S. Podczas treningu rozciągniesz i wzmocnisz mięśnie oraz podkręcisz metabolizm, dzięki czemu spalasz kalorie jeszcze na długo po zakończeniu treningu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji jak najwięcej dzieci będzie mogło cieszyć się nowym piórnikiem, plecakiem czy zestawem kredek i z uśmiechem powitają nowy rok szkolny. Już wcześniej organizowałyśmy podobne akcje, jak ta i zawsze cieszyły się one dużym zainteresowaniem”- podkreśla Paulina Sokół. Zebrane przedmioty trafią do uczniów ze szkół, gdzie będą odbywać się maratony. Organizator zachęca do udziału w akcji nie tylko rodziców, ale również wszystkich tych, którzy niewielkim kosztem chcą wspomóc szczytny cel i przy okazji świetnie się bawić. W wybranych miastach będą animatorzy, którzy zajmą się dziećmi, podczas, gdy dorośli będą ćwiczyć. Opłatą za wejście na maraton fitness jest przyniesienie dowolnej ilości materiałów szkolnych takich jak: zeszyty, długopisy, ołówki, kredki, piórniki, plecaki itp. Zajęcia będą organizowane na salach sportowych, ale w przypadku pięknej pogody, będą przeniesione na świeże powietrze, żeby nie tracić ostatnich pięknych dni lata. Akcję wspierają sportowcy i aktorzy: Paulina Holtz, Magdalena Lamparska i Artur Partyka.

poster_maraton_www

Lista miast uczestniczących w akcji „Witaj szkoło, będzie wesoło”

 

Bydgoszcz

Centrum Paris Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu

  1. Romanowskiej 2

Sobota 3 września

godz. 11:00 – 13:30

Szczecin

SP nr 7

  1. Złotowska 86

Niedziela 4 września

godz. 10:30 – 13:00

Przasnysz

SP nr 2

  1. Kilińskiego 1

Sobota 10 września

godz. 14.30-16.30

Białystok

  1. TBS

SP nr 12,

  1. K.E.N. 1A

Sobota 11 września

godz. 14.00-16.00

Poznań

RATAJE

SP nr 18

  1. Armii Krajowej 100

Niedziela 11 września

godz. 11.00-13.00

Gdańsk

CENTRUM Ekonomik

  1. Seredyńskiego 1a

Czwartek 15 września

godz. 18.00-20.00

Katowice

Katowice

Dwie lokalizacje:

 

OS. WITOSA

SP nr 33

ul. W. Witosa 23

Piątek 16 września

godz. 18.00-20.00

 

OS. PADEREWSKIEGO

SP nr 12

ul. Paderewskiego 46

Sobota 17 września

godz. 11.00-13.00

 

 

Białobrzegi, woj. Mazowieckie

SP nr 1

  1. Rzemieślnicza 21/31

Sobota 17 września

godz. 12.00-14.00

Radom

XV-LECIE

SP nr 34

  1. Miła 18

Niedziela 18 września

godz. 15.00-17.00

 

Więcej informacji o akcji i miastach uczestniczących na stronach:

www.salsafit.pl/witajszkolo, www.facebook.com/forfitnessS/?fref=ts

 

Patronat medialny Imperium Kobiet, Planeta Kobiet.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Ciąża, wiek, a może odchudzanie- nieważne, z jakiego powodu twoje…