Wystawa Wro Fashion Foto we wrocławskiej Renomie

Już od piątku 29 kwietnia 2017 w DH Renoma we Wrocławiu odbędzie się wernisaż wystawy Wro Fashion Foto. To wystawa fotografii mody, w tym roku organizowana jest po raz czwarty. 

Jest to przedsięwzięcie wyjątkowe i niecodzienne, nie mające konkurencji, którego głównym celem jest promocja młodych, obiecujących fotografów. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Lights& Colours”. Organizator wydarzenia, agencja modelingowa SPOT Management, zaprosiła do udziału w wystawie czternastu niesamowitych artystów. Każdy z nich przeprowadził jedną sesję zdjęciową wedle swojej koncepcji dopasowanej do motywu przewodniego, a potem wybrał jedno najlepsze zdjęcie, które będzie można zobaczyć na wystawie. SPOT Management jak co roku starała się stworzyć artystom dobre warunki do realizacji ich pomysłów poprzez pomoc w zapewnieniu ekipy profesjonalnych modelek, stylistów, wizażystów, oraz stylizacji z butików dostępnych w DH Renoma.

fot. Kasia Klimkowska
fot. Kasia Klimkowska

Efekty pracy fotografów oraz ich ekip będzie można zacząć oglądać od 28go kwietnia. W trakcie wernisażu otwierającego wystawę. Organizatorzy razem z Documaster, firmą Yves Rocher, Martą Tymoszewicz-Fitness Coaching, fabryką słodyczy Cukier Lukier, drukarnią Kid, AvaStudio oraz marką Azzurro przygotowali różne niespodzianki oraz konkursy dla gości wernisażu oraz ekip biorących udział w wystawie. Po oficjalnej części wernisażu SPOT Management oraz wrocławski klub Grey organizują dla gości wernisażu wspaniałe afterparty. 

Zapraszamy na profil Wro Fashion Foto na FB – jest tam miedzy innymi informacja o konkursie organizowanym przez Documaster i SPOT Management, w którym można wygrać zaproszenia na wernisaż.

Dla tych którzy nie będą mogli wziąć udziału w wernisażu, wystawa dostępna będzie od 29 kwietnia do 28 maja w DH Renoma we Wrocławiu. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po zakończeniu wystawy, wydruki zdjęć przekazane zostaną Fundacji Kairos, która zlicytuje je na swoich przedświątecznych licytacjach.

fotograficy razem

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wybierając płytę grzewczą, należy wziąć pod uwagę nie tylko design…