Zabójczynie i paszteciki

Kilka dni temu we Wrocławiu w Klubie Puzzle byłam na bardzo interesującym evencie.  Oglądałam film nie w domu, nie w kinie tylko w klubie, a do tego podziwiałam paszteciki – o pasztecikach przeczytacie w dalszej części artykułu.

579391_534781263230626_1372443203_n

Całe wydarzenie miało być w stylu burleski i pin up girl. Z tej okazji postanowiłam wystroić się , stworzyć fryzurę i makijaż pin up – wyszło mi całkiem nieźle. Na szczęście większość osób, która pojawiła się w tym miejscu miała na sobie ciekawy strój nawiązujący do lat 50-60tych. Więc czułym się swobodnie. Mały klub, w ciemnych kolorach, stare krzesła i stoły – jednak miało to w sobie bardzo ciepły klimat. Czułam się jakbym cofnęła się w czasie, do innego wymiaru i innego kraju.  Przyjemna muzyczka, drinki i napoje z dawnych lat, miła kameralna atmosfera sprzyjała wieczorowi.

Na scenie pojawiła się drobna, jednak bardzo kobieca i błyszcząca Betty Q, którą powinniście znać z mojego wywiadu lub z talent show Mam Talent.   Prowadziła bardzo ciekawy monolog, a dla ułatwienia wyciągnęła z  podwiązki małą ściągę. Opowiadała śmieszne anegdotki, nawiązywała do filmu, który mieliśmy obejrzeć, do burleski i pokazywała paszteciki. Co to są paszteciki??? Takie wiszące nasutniki.  Jej mini kabaret czy stand up moim zdaniem wypadł naprawdę dobrze, widać że publiczność jej słuchała i śmiałą się z dowcipów – widać było, że artystce zależy na kontakcie z publicznością.

164966_534781349897284_902081668_n

Film był fenomenalny, trochę groteskowy i często zaskakujący.  Z humorem niczym z filmów Tarantino. Główna rolę odgrywały kobiety, które są prekursorkami burleski rock’n’rollowa dziewczyna zwana Bourbon Sue (Roxi Dlite), spokojna Koko La Douce, przebojowa Bombshell Belle (Kiki Kaboom). Towarzyszy im Armitage Shanks (Johnny Valentine), który  wcielił się w… ( obejrzyjcie film i sami się przekonajcie). Wszystko kreci się w koło reżimu nazistów, a dziewczyny maja jedno zadanie – uwieść i zlikwidować! Oczywiście nie zabrakło wątku miłosnego Johnny-ego i Katrin Molotov.

W trakcie wyświetlania filmu, była kilku minutowa przerwa na papieroska i drinka. Pojawiał się na scenie także Betty Q,  która zatańczyła dla publiczności.

Na koniec eventu losowane były nagrody od Butik zwany pożądaniem,  bezpłatny wizaż od stylistek Pin Up  oraz makijaż od Glitzy Lips.

The Burlesque Assassins można obejrzeć w całej Polsce. Śledźcie uważnie kiedy i gdzie można udać się na tak wyśmienity event.

Kalendarz imprez TUTAJ

Ewelina Goczling
fot. Kania Baba

SAM_3086

Fot. A.Mikołajczyk

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Liczba osób zainteresowanych i angażujących się ciągle wzrasta, powoduje to…