Nadszedł czas wielkich zmian. Dzień jest dłuższy, słońce nieśmiało próbuje przebić się przez chmury. Zostaw zimową aurę za sobą i ciesz się wiosennymi przemianami.

Motyl od zawsze był symbolem budzącej się do życia przyrody. Oznacza zmiany, nadejście czegoś nowego, świeżego. Zmienia się z nieforemnej poczwarki w piękną, kolorową postać. Jak mało który owad, zachwyca swoim wyglądem. Rozmaite barwy na skrzydłach tworzą obrazy, które unoszone na wietrze rozsiewają magiczną aurę. Motyle choć delikatne mają w sobie niesamowitą moc. Dlatego też bardzo często pojawiają się, jako element biżuterii stworzonej z myślą o kobietach. 

Zainspiruj się na wiosnę

Wiosenna biżuteria

Biżuteria CERRUTI jest odzwierciedleniem paryskiego stylu przesiąkniętego włoskimi korzeniami. Połączenie tych dwóch światów sprawia, że design produktów jest wyjątkowy pod każdym względem. Obok tych modeli nie da się przejść obojętnie. Kolczyki i pierścionki mienią się w słońcu dodając blasku noszącej je osobie.

Zainspiruj się na wiosnę

Motyw nadchodzących zmian

Kolekcja Butterfly CERRUTI, której głównym motywem jest motyl to subtelne kolory masy perłowej wypełniające przestrzenie w skrzydłach. Linię motyla i jednocześnie trzon biżuterii wyznaczają cyrkonie. Kolczyki w postaci sztyftów oraz pierścionek stanowią podstawę tej niezwykłej kolekcji. Idealna na najpiękniejszą porę roku. Wybierając model biżuterii stworzony przez popularną modową markę można mieć całkowitą pewność, że w ten sposób uda się spełnić oczekiwania najwierniejszych wielbicieli trendów i branży fashion. 

​Biżuterię CERRUTI znajdziecie w wybranych salonach ​biżuteryjnych oraz na timetrend.pl

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kochają go styliści, noszą największe gwiazdy, można go spotkać na…