Asystent noworocznych postanowień. Smartwach z opcjami sportowymi!

Smartwatch

Postanowienia noworoczne z asystentem na nadgarstku? Osiągnij zamierzony cel i bądź na bieżąco ze swoimi postępami. Aktywność fizyczna sprzyja zdrowiu. Najczęściej noworoczny zastrzyk motywacji wykorzystujemy, by zadbać o zdrowie i formę, choć wiele osób obawia się o swoją wytrwałość w postanowieniu. Idealnym wsparciem może okazać się odpowiedni smartwatch, który zarejestruje wszystkie Twoje aktywności. W salonach Time Trend znajdziesz modele przeznaczone dla ćwiczących sporadycznie, poprzez te z opcjami sportowymi, aż po wytrzymałe i wielozadaniowe zegarki dla wymagających — wybór jest ogromny. Wystarczy sięgnąć po coś, co da Ci najlepsze wsparcie oraz radość z ćwiczeń i dobrego samopoczucia.

Smartwatch

Na dobry początek

Dopiero zaczynasz regularne ćwiczenia? Świetnie! Z pomocą przyjdą modele VECTOR SMART VCTR-32-22BK dla panów i VCTR-31-01RG dla pań. Twoja aktywność stanie się łatwiejsza dzięki pięciu zaprogramowanym dyscyplinom sportu. Dodatkowo pomiar spalonych kalorii i przebytego dystansu pozwoli na monitorowanie codziennych ćwiczeń, a z taką wiedzą lepiej dopasujesz odpowiednie obciążenia. Zegarki Vector Smart współpracują z aplikacją HitFit Pro dostępną na iPhone i telefony z systemem Android. Dzięki wymiennym paskom i kilkudziesięciu tarczom do wyboru możesz modyfikować i dopasować smartwatch wprost pod siebie.

Odporny na uszkodzenia

Legendarna trwałość zegarków G-Shock połączona z szeroką gamą opcji treningowych to opcja dla prawdziwych twardzieli. Idealne podczas intensywnego treningu, ale również w pracy, gdy istnieje ryzyko uszkodzenia. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby wytrzymać największe wstrząsy i wibracje. Seria GBD-H1000 oferują standardowe funkcje takie, jak: stoper, timer, krokomierz, pomiar kalorii, ale także posiadają właściwości bardziej zaawansowane. Wśród nich można wymienić pomiar pulsu z alarmem zbyt wysokiego wskazania, planner treningowy, pomiar szybkości i dystansu czy analizę treningu. W jednym miejscu masz zestaw świetnych narzędzi do pomiaru Twojej aktywności, a przy tym zyskujesz czasomierz odporny na uszkodzenia. 

Smartwatch

Modowy zegarek z opcjami sportowymi

Jeśli zegarek ma Ci służyć nie tylko do codziennej aktywności czy utrzymania formy, ale również ma być modnym dodatkiem to w salonach Time Trend znajdziesz modele takie, jak FOSSIL FTW-4004 czy Guess Connect Touch C1002M2, które spełnią Twoje oczekiwania. Masz możliwość niemalże dowolnego dostosowania wyglądu tarczy zegarka do aktualnego nastroju czy kreacji. Po ściągnięciu odpowiednich aplikacji monitorujesz swoją dzienną aktywności. Jeśli więc ważna jest funkcjonalność sportowa i wygląd to te dwa modele będą świetnym wyborem.

Smartwatch

Idealny smartwatch dla aktywnych

Aktywnym i poszukującym asystenta treningu z szerokim wachlarzem możliwości do gustu przypadnie smartwatch Suunto 7 Titanium. Zegarek posiada szereg funkcji sportowych, system monitorowania wskaźników dotyczących snu i zdrowia, a także bezpłatne mapy terenowe offline z nawigacją. Wyposażony w solidną tytanową ramkę i zapewniający komfort użytkowania pasek tekstylny wykonany z miękkiej mikrofibry, o dużej wytrzymałości i właściwościach pozwalających na idealnie dopasowanie do nadgarstka, gwarantuje wygodę oraz przewiewność. Odporny na wstrząsy i zabrudzenia, a ekran dodatkowo chroni wytrzymałe szkło Gorilla Glass. Zegarek dostępny jest w różnych wersjach dla pań i panów, więc można z łatwością dobrać taki, by cieszył zarówno zestawem opcji, jak i wyglądem.

Smartwatch

Sportowe zegarki znajdziesz w salonach Time Trend oraz online na stronie timetrend.pl

Materiał partnera

Share