Zapomnij o talii plastikowych kart, postaw na Stocard

Poznaj popularną aplikację, z którą zapomnisz o kartach w tradycyjnej wersji. Przenieś wszystkie punkty lojalnościowe w jedno miejsce, które nie obciąża Twojej torebki czy plecaka. Na dobre odmień swój shopping z smart rozwiązaniem, jakim jest Stocard!

Portfel coraz grubszy, aplikacje na telefon nie mieszczą się ani na wbudowanej pamięci, ani na dołożonej karcie SD, ale żadna zniżka przecież nie może uciec! Ten problem dotyka coraz większe grono z nas. Sieci sklepów przyciągają klientów promocjami, które wykorzystasz dopiero posiadając kolejne karty lojalnościowe. Czy może być prostszy sposób, by zaoszczędzić trochę gotówki, niż zwyczajne podanie kawałku plastiku podczas płacenia? Owszem, może! 

Raz na zawsze pożegnaj się z portmonetką, która swoimi rozmiarami przerasta dwukrotnie wymiar kopertówki zabieranej na wieczorny bankiet. Programiści Stocard przygotowali aplikację będącą Twoim wirtualnym portfelem. Możesz powiedzieć, nic nadzwyczajnego –  płacenie telefonem w ostatnim czasie to praktycznie must have każdego banku stawiającego na młodych klientów. Jednak teraz nie tylko zapłacisz używając iPhone XS, ale i zaoszczędzisz z dostępnymi promocjami. 

Stocard – aplikacja, która odmieni Twoje zakupy 

Stocard to aplikacja na telefon, która zrewolucjonizuje Twój system kart lojalnościowych.  Prosty i przejrzysty interfejs pozwoli skolekcjonować wszystkie „plastiki” w jednym miejscu. W odróżnieniu od innych aplikacji dostępnych na rynku program jest świetnie przygotowany pod polski rynek. Stocard oferuje Ci dostęp do aż 200 kart lojalnościowych. Wśród nich znajdziesz sklepy (hebe, CCC czy Piotr i Paweł), punkty usługowe np. Orlen Vitay oraz punkty lojalnościowe – PayBack. 

Jak działa Stocard?  

Korzystanie z aplikacji jest wyjątkowo proste i każdy, kto użyje jej chociaż raz, uzna, że nie ma najmniejszej potrzeby noszenia przy sobie całej talii z kodami kreskowymi. Po uruchomieniu trafiamy na panel, w którym pojawiać się będą wszystkie nasze karty lojalnościowe. Wystarczy nacisnąć mały plusik w prawej krawędzi, a Stocard przeniesie Cię do pełnej listy punktów które obsługuje. 

Interesujący program lojalnościowy wybrany? Teraz wystarczy zeskanować kartę. W przypadku Androida system poprosi o dostęp do aparatu – wystarczy go zaakceptować. Wtedy Stocard sczyta nasz kod i zapisze go w systemie. Jeśli w zestawie nie znajdziesz interesującej Cię pozycji, nic straconego! Kartę można dodać ręcznie, wystarczy wybrać opcję „inna karta” i uzupełnić dane, takie jak kod i nazwa.  

Dodatkowe funkcje, które przyciągają 

Za aplikacją Stocard przemawia nie tylko jej główna funkcja, ale i pomniejsze elementy znacznie ułatwiające korzystanie. Po pierwsze jest dostępna w polskiej wersji językowej z możliwością zmiany domyślnych ustawień. Drugą zaletą, na którą warto zwrócić uwagę są oferty i kupony promocyjne. Nie musisz stale śledzić stron ulubionych sklepów, Stocard sam zaoferuje Ci interesujące przeceny. Trzecią z zalet jest szybki dostęp do ulubionych pozycji. Już z poziomu ekranu głównego możesz kliknąć w konkretną markę, a Stocard otworzy dedykowaną kartę.  

Aplikacja do kart lojalnościowych dla iOS, Microsoft i Android 

Stocard dostępna jest na urządzenia z systemem iOS np. iPhone 8 czy iPhone XS, a także na Androida oraz Microsoft. Ostatni z nich nie jest zbyt popularny wśród użytkowników smartfonów, ale pamiętaj, Stocard możesz także zainstalować na tablecie. Funkcją, którą docenią szczególnie fani nowinek technologicznych, jest współpraca ze smartwatchami wyposażonymi w system Android i Apple Watch, które znajdziesz na eMAG.  

Dla systemów Andorid, Stocard możesz pobrać tutaj, dla iOS pod tym linkiem, a dla Microsoft wystarczy kliknąć.  

Źródło: play.google.com 

Jeśli chcesz dalej zbierać punkty lojalnościowe bez potrzeby noszenia kart, Stocard jest właśnie dla Ciebie. Zapomnij o dodatkowych aplikacjach dedykowanych tylko dla jednego sklepu – ten program zastąpi wszystkie, popularne brandy.


Komentarze

komentarze