Zaprojektuj swój sukces z Ekspertem!

Nie musisz już wybierać między profesjonalnymi usługami z zakresu rachunkowości a szkoleniami motywacyjnymi dla swojej firmy. Wsparcie na tym polu znajdziesz w osobie Moniki Gościmińskiej – właścicielki biura rachunkowego Ekspert!

Dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na branżę czy skalę, na jaką działa, najważniejszą kwestią jest dążenie do sukcesu. Nawet najlepszy pomysł może jednak szybko spalić na panewce, jeśli nie zadbamy o dwie sprawy: pierwszą z nich jest odpowiednio przeszkolony i działający z pełnym zaangażowaniem zespół, drugą: profesjonalne w każdym calu wsparcie z zakresu księgowo- rachunkowego. Jak ważne jest niezaniedbywanie żadnej z tych kwestii przekonuje dysponująca 20-letnim doświadczeniem w branży Monika Gościmińska z biura rachunkowego Ekspert:

– Prowadząc swoją firmę pracuję głownie z przedsiębiorcami. Bez względu na obroty firmy i zakres działania, zawsze jednak jest to praca z człowiekiem: z jego problemami, słabościami oraz cudownymi zaletami. Nawiązywanie kontaktów nigdy nie sprawiało mi kłopotów, może dlatego owi przedsiębiorcy przychodzili do mnie ze swoimi troskami. Były to niejednokrotnie bardzo poważne sprawy. Połączenie wiedzy rachunkowej z tym co dzieje się w firmie naprawdę daje niesamowitą wiedzę o drugim człowieku. Przyszedł jednak czas, gdy zachciałam w sposób profesjonalny zmierzyć się z tym tematem – dlatego ukończyłam różne szkolenia, z Akademią Trenerów Mentalnych na czele, które dały mi kolejne wskazówki i narzędzia do dalszej pracy nad rozwojem własnym i innych. – mówi Monika Gościmińska.Myli się jednak ten, kto sądzi, że ze wsparcia na tym polu powinny skorzystać przede wszystkim osoby stawiające dopiero pierwsze kroki w biznesie. Także działający od wielu lat przedsiębiorcy każdego dnia borykają się z wieloma problemami, spośród których w obecnych czasach najważniejszymi są braki kadrowe wynikające z ogromnej rotacji pracowników. Rozwiązaniem tych problemów jest odpowiednio przygotowany, dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta trening mentalny, dzięki któremu marzenia  o silnym , zgranym i nastawionym na sukces zespole można łatwiej przekuć w rzeczywistość!– Treningi mentalne adresuję do przedsiębiorców, właścicieli firm, managerów i ich pracowników – do osób, którym wydaje się, że potrafią jasno określić swój cel, ale również do tych, którzy borykają się z uczuciem „wypalenia zawodowego”. Efekt tak dopasowanego treningu to wzmocnienie swojej pewności siebie, sztuka koncentracji, zwyciężania ale i umiejętność dania sobie prawa do porażki. Wszystko po to, aby być szczęśliwym bardziej.- przekonuje Monika Gościmińska.

Wiedza poparta ogromnym doświadczeniem to najważniejsze zalety z biura rachunkowego Ekspert:

– Teraz wiem, że moja wiedza, ale i lata praktyki mogą pomóc innym. Moim wielkim sukcesem jest moment, gdy widzę, że moja pomoc jest realna i faktycznie może zmienić życie drugiej osoby – mówi Monika Gościmińska, właścicielka biura rachunkowego Ekspert.

Joanna Bielas

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy wiesz, że włosy pod pachami znalazły się tam nieprzypadkowo?…