Zaproszenia ślubne złote i srebrne – doskonałe do stylu glamour i nie tylko…

Zaproszenia weselne złote

Wesele to długo wyczekiwane, ale też dość stresujące wydarzenie. Wszyscy chcemy, żeby nasze wesele było jak najlepsze. Żeby goście byli zadowoleni i na długo zapamiętali wspólną zabawę. Jak można osiągnąć ten cel? Oczywiście trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować. Im wcześniej się za to zabierzemy, tym lepiej. Warto przy tym pamiętać, że tutaj każdy drobiazg ma znaczenie. Na przykład zaproszenie na ślub. To ono będzie dla gości pierwszą informacją o tym, jakiego rodzaju wesela mają się spodziewać. Jeśli na przykład planujesz wesele w stylu glamour, dobrze będzie zamówić zaproszenia ślubne złote lub srebrne. Dlaczego? I jak mogą wyglądać?

Zaproszenia ślubne złote

Zaproszenia ślubne złote glamour

Złoto to cenny i szlachetny kruszec. Wywołuje skojarzenia z elegancją, przepychem, luksusem. Jeśli więc planujesz eleganckie wesele w stylu glamour, to zaproszenia ślubne złocone lub zaproszenia ślubne posrebrzane będą doskonale zapowiadać jego charakter.

Zaproszenia złocone mogą wyglądać w bardzo różny sposób. Mogą mieć na przykład złote litery albo tylko złotą grafikę, chociażby popularne złote serce. Wszystko zależy od koncepcji. Kolory najczęściej komponowane ze złotym to biel, róż, zieleń, granat i bordo. Często też łączy się elementy złocone z motywem kwiatowym.

Zaproszenia ślubne złote naprawdę doskonale wpisują się w styl glamour, ale nie tylko. Złote elementy można dopasować także do innych stylów, liczy się pomysł i dobry projekt.

Zaproszenia ślubne złote

Dlaczego wybrać zaproszenia złote?

A dlaczego warto postawić na złocone zaproszenia lub zaproszenia ślubne posrebrzane? Bo naprawdę bardzo ładnie wyglądają i wyróżniają się od innych. Złoto nadaje elegancji, która zawsze w jakiejś mierze towarzyszy weselom. Poza tym bardziej rzucają się w oczy i przykuwają uwagę.

Złoty i srebrny to też kolory, które łatwo komponują się z innymi barwami, dzięki czemu są bardzo uniwersalne. Świetnie nadają się na tak zwane kolory pomocnicze, które urozmaicą wszelkie dodatki i ozdoby ślubne. Jeśli jednak wesele ma mieć podniosły, patetyczny styl to złoto doskonale się sprawdzi jako kolor przewodni. A kiedy lepiej wybrać kolor srebrny?

Zaproszenia ślubne srebrne

Zaproszenia posrebrzane świetnie wpisują się w oprawę wesela o eleganckim, ale minimalistycznym stylu. Mamy tu prostotę i klasykę pełną szyku. Kolor srebrny bardzo łatwo skomponować z chłodnymi barwami, ale można też łączyć go z ciepłymi, np. z kolorem écru. Kolor srebrny zdaje się być skromniejszy, mniej rzucający się w oczy od złotego i właśnie dlatego świetnie zapowie eleganckie wesele o nieco mniej pompatycznym charakterze.

Zaproszenia ślubne złote

Wybieramy zaproszenia na wesele

Pamiętaj, jeśli właśnie zaczynasz przygotowania do wesela i wybór zaproszeń jest jeszcze przed Tobą, trzymaj się kilku podstawowych zasad:

  1. Ustal ogólny styl. Czy marzy Ci się wesele w stylu glamour? A może raczej swojskie, rustykalne? Ten wybór zdeterminuje wszystkie Twoje kolejne decyzje.
  2. Ustal kolory przewodnie, które będą towarzyszyć całej oprawie wesela. To one pojawią się w dekoracjach sali, w strojach ślubnych, bukiecie, a także na zaproszeniach ślubnych, winietkach etc.
  3. Wybierz zaproszenia i całą papierową część dekoracji tak, żeby były utrzymane w stylu zgodnym ze stylem wesela. Oczywiście muszą też dominować na nich kolory przewodnie.
  4. Roześlij wybrane zaproszenia gościom i czekaj na potwierdzenie przybycia.

Oczywiście przed Tobą jeszcze sporo pracy. Trzeba ustalić menu, zastanowić się nad tym jak usadzić gości, zadbać o transport, załatwić noclegi, kupić suknię i garnitur oraz wszelkie dodatki… Ale nie ma się co przerażać. Co roku wiele zadowolonych par urządza wspaniałe wesela i Twoje też na pewno takie będzie.

Artykuł sponsorowany

Share