Paulina jako jedyna sprowadza unikalne suknie z Londynu do Polski! Vivid Store Wrocław

vivid store wywiad

Polski od lat uwielbiają piękne wieczorowe suknie, szczególnie te unikalne i niepowtarzalne. Kochają kobiecy i romantyczny styl. Chcą poczuć się nie tylko przepięknie ale i wyjątkowo – mieć poczucie że ich kreacja, jest jedyna na świecie. Mają ogromne wymagania co do kroju, stylu i tkaniny sukienki. W centrum Wrocławia, nieopodal ulicy Oławskiej, znajduje się mały, ale bardzo ciekawy butik, który zwrócił moją uwagę. Vivid Store to jedyny butik w naszym kraju, z wybranymi, indywidualnymi londyńskimi sukniami. Właścicielką jest Paulina Urbaniak – młoda, ambitna kobieta pełna werwy i z pomysłem na realizacje planów zawodowych.

www.vividstore.pl

Ewelina Salwuk-Marko: Czym na tle innych wyróżnia się salon Vivid Store?

Paulina Urbaniak: Jesteśmy salonem, który współpracuje z brytyjskimi markami, takimi jak: John Charles, Kelsey Rose czy Ellis Bridals. Nie bez powodu, wybrałam właśnie te marki i udało mi się nawiązać z nimi współprace. To projektanci, którzy cenią sobie klasykę, kobiecość i ten wyjątkowy angielski styl. Dodatkowym atutem jest też, wysoka jakość materiałów z jakich zostały wykonane suknie. Tego nie da się nawet porównać, do standardowych, masowych „sieciówek”. Klientki mają też, gwarancje unikalności sukienki. Pojedyncze projekty, dają poczucie wyjątkowości i gwarancje, że na bal czy ważne wydarzenie, mamy niepowtarzalną sukienkę, której nie założy nikt inny. Warto wspomnieć, że w ofercie Vivid Store znajdują się projekty dla kobiet w każdym wieku. Mamy suknie dla kobiety dojrzałej i nieco młodszej.

E.S-M: Co możemy znaleźć w ofercie salonu? Jakiego rodzaju suknie?

P.U: Vivid Store posiada kreacje na wiele różnych okazji. Szczególnie skupiliśmy się na eleganckich kreacjach wieczorowych, sukniach na bal, studniówkę czy inne ważne wydarzenia. Ponadto, w Vivid Store mamy pojedyncze, starannie wyselekcjonowane suknie ślubne. Oprócz tego nie zabraknie sukienek dla druhen czy dla mamy pani młodej czy pana młodego tzw. Mother of the Bridge.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=405]

E.S-M: Na co uwagę zwracają klientki podczas wyboru sukni?

P.U: Nasze klientki są bardzo wyjątkowe i mają konkretne potrzeby. Szukają sukni unikalnej, jedynej w swoim rodzaju – takiej której nie będzie miał nikt inny. Po pierwsze, zawsze zwracają uwagę na kolor, fason i materiał. Dużym atutem jest również dopasowanie sukni idealnie pod klientkę. Dlatego pracujemy z krawcową, która pomaga dopasować kreację do figury klientki.

E.S-M: Rok 2020 dopiero się zaczyna, kolejny sezon przed nami, jakie trendy, nowości pojawią się w tym roku w Salonie?

P.U: Nie chce zdradzać wszystkiego, aby zaskoczyć nasze klientki. Na pewno będą to suknie w odcieniu pasteli. Pojawią się również wzory kwiatowe i materiały z połyskującą nitką. Zwiewne, kobiece suknie z tiulu czy szyfonu. Zobaczymy również oryginalne wzory i piękne zdobienia. Myślę, że każda kobieta znajdzie u Nas coś dla siebie.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie [gm album=404]

E.S-M: Wiem, że Wasz salon w tym roku ubiera finalistki Miss Polonia na Dolnym Śląsku. W czym zobaczymy najpiękniejsze kobiety z tego regionu?

P.U: Nie będziemy wszystkiego zdradzać. Przymiarki dopiero przed nami, a chcemy dopasować suknie do figury finalistek, ale też do ich potrzeb – tak aby czuły się wyjątkowo i wygodnie. Stawiamy na lekkie, kobiece kreacje, tak aby kobiety wyglądały młodo i dziewczęco, a suknia nie dodawała im lat.

E.S-M: Jakie ma Pani oczekiwania wobec współpracy z Miss Polonia a Vivid Store ?

P.U: Miss Polonia to przede wszystkich ponadczasowe wydarzenie, które znane jest od wielu lat. Jest eventem bardzo prestiżowym i medialnym. Pomysł zrodził się pod koniec ubiegłego roku i udało się go zrealizować. Uważam, że nasze kreacje idealnie będą komponowały się z finalistkami i z całą oprawą Miss Polonia Dolnego Śląska 2020.

E.S-M Salon Vivid Store przygotował także suknie dla Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 Sary Pożarlik na Dolnośląską Galę Sportu, jak przebiegała współpraca?

P.U: Sara jest wyjątkową, przepiękną i przemiłą osobą. Współpraca przebiegła rewelacyjnie. Rozumiałyśmy się bez słów. Gładko i sprawnie. Sara wybrała klasyczną, czarną, długą suknię ze złotym zdobieniem w talii. Wyglądała zjawiskowo i jak mówiła czuła się w sukni bardzo wygodnie i swobodnie.

Strona www https://www.vividstore.pl/

Facebook https://www.facebook.com/vivid.sklep

Instagram https://www.instagram.com/vivid_store/

ul.Biskupia 8a,50-148 Wrocław

Z właścicielka Vivid Store Pauliną Urbaniak rozmawiał Ewelina Salwuk-Marko

Share