Zaręczyny w czasie epidemii? Jak najbardziej!

Chcesz, żeby powiedziała „TAK”? Poznaj najlepsze pomysły na zaręczyny i dowiedz się, o czym marzy Twoja partnerka. Romantyczne oświadczyny są możliwe nawet w czasach pandemii COVID-19. Podpowiadamy, jak poradzić sobie z ograniczeniami i zaplanować niezapomniane spotkanie zaręczynowe.

Pierścionki i wyznania miłosne

Wiesz już gdzie? Kiedy? Masz pierścionek zaręczynowy? W Twojej głowie na pewno dużo się dzieje. W normalnej sytuacji zaręczyny potrafią być stresujące. W czasie epidemii wszystko wydaje się jeszcze bardziej skomplikowane. Jak się oświadczyć, skoro restauracje i hotele zostały zamknięte? Przede wszystkim – trzeba mieć plan. Zastanów się nad tym, co przygotować i czego musisz się dowiedzieć przed spytaniem partnerki o rękę. Na Twojej liście na pewno powinny pojawić się:

  1. Zakup pierścionka.
  2. Określenie miejsca na zaręczyny.
  3. Ustalenie najlepszej daty.
  4. Przygotowanie wstępnego scenariusza.

Działaj systematycznie, a na pewno się nie pogubisz. Najlepiej rozpocząć od ustalenia rozmiaru palca swojej wybranki i zakupu odpowiedniej biżuterii. Jubiler często obsługuje mężczyzn wybierających pierścionki zaręczynowe. Pracownicy radzą, by nie kupować niczego na ostatnią chwilę. Najlepsze wrażenie robią prezenty dobrze przemyślane. W dłuższym okresie czasu można trafić na nowe, atrakcyjne modele, dzięki czemu kupisz np. idealny pierścionek z białego złota z diamentem. Na szczęście jubiler jest czynny niezależnie od stanu epidemii – zamówienia można składać online.

Najlepsze scenariusze na zaręczyny

W czasie COVID-19 dużo czasu spędza się w domowym zaciszu. Nie możecie wybrać się w podróż ani zaplanować kolacji w ulubionej restauracji. Są jednak inne sposoby na zaręczyny, które okazują się równie udane i emocjonujące. Możesz postawić na:

  1. Samodzielne przygotowanie kolacji i romantyczne udekorowanie wnętrza.
  2. Stworzenie playlisty Waszych ulubionych piosenek i porwanie partnerki do tańca.
  3. Zaangażowanie czworonożnego pupila, który przyniesie pierścionek.
  4. Prezentację zdjęć ilustrujących najpiękniejsze momenty Waszej relacji.
  5. Samochodową wycieczkę po okolicy i wspólne oglądanie gwiazd.

Pamiętaj, że najlepsze pomysły to te zgodne z gustem Twojej wybranki. Jeśli uwielbia zwierzęta, pomoc czworonoga przy oświadczynach z pewnością ją oczaruje. Jeżeli lubi się ruszać w rytm muzyki i tęskni za wyjściami do klubu, tańce na domowym parkiecie okażą się strzałem w dziesiątkę. W czasie epidemii szczególnie ważne są odpowiednie akcesoria i dekoracje. Wykorzystaj świeczki, kwiaty, płatki róż i dobry sprzęt muzyczny. Zadbaj o detale. Jeśli partnerka zobaczy, ile serca włożyłeś w przygotowanie zaręczyn, na pewno to doceni!

Czego unikać przy oświadczynach?

Boisz się wpadki? Są rzeczy, których przy zaręczynach lepiej unikać. Odradzamy kupno pierścionka niezgodnego z gustem partnerki. Ten symboliczny przedmiot ma duże znaczenie. Nie ze względu na diamenty i cenę. Kobiety w tym wyjątkowym dniu chcą czuć, że są słuchane i ich zdanie się liczy. Jeśli wszyscy wiedzą, że mają klasyczny gust i lubią biżuterię w tradycyjnym stylu, nowoczesny pierścionek zaręczynowy może okazać się niemiłym zaskoczeniem. Lepiej postawić na złoty model z eleganckim zdobieniem. W razie wątpliwości warto skonsultować się z jubilerem. Jednym z kluczowych kryteriów wyboru jest kolor. Pierścionki najczęściej wykonywane są z białego lub żółtego złota.

Ryzykowne jest również oświadczanie się w obecności osób postronnych. Chcesz zaangażować media społecznościowe lub urządzić relację z zaręczyn dla rodziny i przyjaciół? Najpierw upewnij się, że Twoja wybranka nie ma nic przeciwko temu. Jeśli woli kameralne wydarzenia i zależy jej na prywatności, będzie czuła się skrępowana i nie zapamięta tego najlepiej.

Sprawdzone inspiracje zaręczynowe

Zabierasz się za poszukiwanie pierścionka i planowanie oświadczyn? Ciekawe inspiracje znajdziesz w ACLARI Diamonds. Ten salon jubilerski przygotował praktyczne poradniki wyboru biżuterii i chętnie wspiera mężczyzn znajdujących się w zaręczynowej opresji. Pomoże określić rozmiar i styl modelu pierścionka odpowiedniego dla wybranki klienta.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Żyjemy w świecie, w którym działania marketingowe są bardzo istotne.…