5 pomysłów na walentynki, do których będziecie wracać latami

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Pozostało niewiele czasu, aby podjąć decyzję, jak w tym roku spędzimy walentynki, szczególnie jeśli nie chcemy, aby ten dzień był nudny, opatrzony banalnymi upominkami. Celebrować miłość powinno się codziennie, ale wszyscy wiemy, że tylko tak łatwo się mówi. Życie w ciągłym pośpiechu, mnóstwo obowiązków, zmęczenie… To wszystko sprawia, że naprawdę potrzebujemy dnia takiego jak Walentynki, aby przez te parę chwil nie liczyło się nic poza Tobą i Twoją połówką.

Poniżej prezentujemy listę 5 pomysłów na spędzenie dnia zakochanych. Zaufajcie nam, do tych wydarzeń będziecie wracali jeszcze przez lata. 

Pomysł numer 1 -voucher na warsztaty rzemieślnicze

To z pewnością nie będzie banalny podarunek, a tak kreatywne spędzenie czasu, pozwoli Wam się do siebie zbliżyć, a jednocześnie zrobić coś nieoczywistego i niecodziennego. Voucher na warsztaty rzemieślnicze to prezent, który zawsze cieszy! Nawet jeśli nigdy przedtem nie spędzaliście kreatywnie czasu – teraz jest do tego idealna okazja. Szczególnie że formę rzemiosła wybierzecie wspólnie, a wykorzystacie nie tylko w walentynki.  Wyrabianie naczyń, wytwarzanie kosmetyków, a nawet ostatnio bardzo popularne tworzenie makram i świec. To wszystko obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła wybierać, gdy podarujesz jej voucher na warsztaty rzemieślnicze. 

Pomysł numer 2 – kurs baristy

Kawa pobudza zmysły, pomaga lepiej rozpocząć dzień. Pijemy ją wszędzie, w domu, w pracy, a nawet w samochodzie. Umiejętność zrobienia smacznej kawy to wcale nie takie proste zadanie! Nawet jeśli dysponujemy ekspresem do kawy, odpowiednie dobranie ziaren, spienienie mleka… to wszystko wymaga precyzji. Ją z pewnością nabędziecie na kursie dla baristów! Spokojnie, to nie szkolenie dla profesjonalistów, ani chcących zdobyć „wykształcenie”. To po prostu niesamowicie przyjemne spędzenie czasu w towarzystwie swoim i bezbłędnych zapachów. To kto następnym razem przyniesie kawę prosto do łóżka? 

Pomysł numer 3 – aerotunel

Lot w tunelu aerodynamicznym to wspaniała przygoda i ekscytujące doświadczenie. Doznajcie swobodnego opadania z ziemi, jakbyście byli zupełnie wolni i oswobodzeni. To zabawa nie tylko dla żądnych mocnych przeżyć, ale dla każdego kto choć raz chciałby wpaść w stan nieważkości i totalnie się odprężyć. Ten symulator lotów pozwoli Wam poczuć się, jakbyście mogli wszystko, a przy tym jest stu procentowo bezpieczny! Obecnie powstaje coraz więcej miejsc oferujących lot w tunelu aerodynamicznym. Podobno ci, którzy spróbowali, nie zaprzestali tylko na aerotunelu, więc może w kolejne walentynki lot ze spadochronem? 

Pomysł numer 4 – kolacja w ciemności

Pobudźcie swoje zmysły, w końcu nie bez powodu mówi się, że przez żołądek do serca. Ta niezapomniana chwila zostanie z wami na zawsze, a niespotykane wrażenia tylko spotęgują te uczucia. Kolacja w ciemności wydobędzie prawdziwie romantyczny nastrój, między partnerami wytwarza się niesamowita chemia, a do tego otrzymujemy jedzenie, co do którego zaufać możemy wyłącznie kucharzom. Czujemy jego zapach, znamy jego smak, ale go nie widzimy i to dodaje spotkaniu magicznej aury. Wyostrzone zmysły pozostaną z Wami jeszcze długo po kolacji…

Pomysł numer 5 – Jacuzzi, spa i masaże – pełen relaks

Prawdziwa gratka dla na co dzień zapracowanych i zmęczonych partnerów, którzy z przyjemnością połączą przyjemne z pożytecznym. Spędzicie razem czas, w intymnej scenerii zaznacie błogiego relaksu, a jednocześnie wasze ciała dostaną pozytywny zastrzyk energii. Wybierzcie wspólnie miejsce, może to być odjechane spa w górach, albo popularny basen w mieście. Na ten wyjątkowy dzień wiele miejsc świadczących tego typu usługi, przygotowuje swoją ofertę specjalnie dla zakochanych. Możemy liczyć na długie przesiadywanie w jacuzzi z kieliszkiem wina lub szampana, masaże połączone z aromaterapią, muzykoterapią lub możliwość podnajęcia całej sauny tylko dla Waszej dwójki. Brzmi cudownie, prawda?

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Chcesz, żeby powiedziała „TAK”? Poznaj najlepsze pomysły na zaręczyny i…