Zegarek na prezent dla mężczyzny – 5 propozycji

Kupowanie prezentu dla mężczyzny wcale nie jest prostsze od poszukiwań podarków dla płci pięknej. Wbrew pozorom, aby podarować mężczyźnie naprawdę wartościowy, użyteczny prezent z pomysłem trzeba się trochę nagłówkować. Do grupy sprawdzonych prezentów dla mężczyzn z pewnością należy zegarek, pod warunkiem, że jest on dobrze dobrany.

  1. Dlaczego warto kupić zegarek na prezent?
  2. Jaki zegarek wybrać?

Dlaczego warto kupić zegarek na prezent?

Zegarek męski to jeden z tych podarunków, które – jeśli są dobrze zaplanowane – mogą przynieść obdarowanemu bardzo dużo radości. Zegarek jako prezent dla mężczyzny ma co najmniej kilka podstawowych zalet. Przede wszystkim mężczyzna może mieć kilka zegarków – jeden do pracy, jeden na weekendowe wypady, jeszcze inny do uprawiania aktywności sportowej. Nie ma więc ryzyka, że podaruje się na prezent rzecz, którą już mężczyzna ma i z drugiego egzemplarza korzystać nie będzie. Jest to również prezent praktyczny, przydatny, który dobrze się prezentuje i równie dobrze świadczy o obdarowującym. Dobrze dobrany model może służyć nowemu właścicielowi przez wiele lat. Męski zegarek to prezent, który może być zarówno bardzo osobisty, jak i bardziej uniwersalny.

Jaki zegarek wybrać?

Zdecydowanie łatwiej zdecydować się na sam zakup zegarka, niż wybrać konkretny model. Zegarki męskie w sklepie SWISS dają szeroki wybór. Wśród wszystkich dostępnych propozycji da się jednak znaleźć kilka konkretnych typów zegarka. Oto modele je reprezentujące:

Zegarek Męski TOMMY HILFIGER KYLE, 291802

Jest to bardzo elegancki i prosty model zegarka w sportowym stylu, który jednak sprawdzi się na każdą okazję. Można go założyć zarówno do wizytowej koszuli, jak i luźnego swetra lub t-shirtu. Dobrze będzie prezentował się i podczas weekendowego wypadu z rodziną nad jezioro, jak i podczas poważnego spotkania biznesowego. To model uniwersalny, ale jednocześnie na tyle charakterystyczny, że trudno go nie zauważyć

Zegarek męski BOSS OXYGEN, 260590

Zegarek dla minimalisty. Nic więc dziwnego, że pożąda go wielu mężczyzn. Minimalistyczna oprawa zegarka, kompletna czerń całej stylizacji budują piękną i ciekawą jednocześnie estetykę. Pasek stal-mesh dodaje tylko smaku całości. Jest to jeden z tych zegarków, które wyjątkowo szybko znajdują nowych właścicieli. Współczesny styl sprawia, że jest to jeden z najmodniejszych modeli ostatnich sezonów. 

Zegarek męski CITIZEN RADIO CONTROLLED, 210827

Ten zegarek spełni oczekiwania najbardziej wymagającego estety. To klasyka w nowoczesnym wydaniu, która ujmuje swoim wykonaniem. Szafirowe szkło, mechanizm solarny i stalowa koperta, a do tego mechanizm Radio Controlled, czyli technologia synchronizacji radiowej. Jest to opatentowany przez Citizen system korekt. Dokonywane są one na podstawie sygnału radiowego, które zgodny jest z wzorem czasu zegara atomowego. Margines błędu to 1 sekunda na milion lat. Prawdziwa perfekcja.

Zegarek męski TOMMY HILFIGER RIVERSIDE, 262525

Spełni oczekiwania każdego mężczyzny, który szuka połączenia ciekawej stylistyki i praktycznych rozwiązań. To zegarek, który można zaliczyć do tych eleganckich, ale jednak z niezbywalnym sportowym sznytem. Silikonowy pasek sprawdza się u mężczyzn, którzy szukają alternatywy tak dla skórzanego paska, jak i bransolety. Ciekawy i nowoczesny design spotkał się z zainteresowaniem wielu panów.

Zegarek męski TORII NIJI, 257897

Zegarek niebanalny, dla odważnych mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać, ale nie w krzykliwy sposób. Jest to zdecydowanie zegarek w stylu fashion, który wyróżnia multikolorowa koperta i pasek. 

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wszystkie wiemy, jak ważny w codziennej pielęgnacji jest balsam, który…