Zgłoś się do Kliniki Korona na pierwsze badanie USG!

Choć nigdy nie badałaś swoich piersi, wciąż odwlekasz wizytę? Nie ryzykuj!

Małgorzata Socha, mimo tego, że jest rozchwytywaną aktorką, chętnie przyłącza się również do akcji charytatywnych i prozdrowotnych. Jedną z nich jest kampania walki z chorobą, która dotyka coraz szersze grono kobiet- z rakiem piersi. Aktorka sama przyznaje, że należy do pokolenia, dla którego to był temat tabu:

– W czasach kiedy dorastałam w ogóle się o tym nie mówiło. Mojej mamie łatwiej było podrzucić mi książeczkę o dojrzewaniu, niż o tym porozmawiać. To samo dotyczyło raka piersi czy badań profilaktycznych.- mówi aktorka w wywiadzie dla  magazynu „Dobre rady”- To na szczęście się zmieniło. Teraz w prasie i telewizji wiele się o tym pisze i mówi. To dzięki tremu, że zaczęłam czytać wywiady z amazonkami w moim wieku lub młodszymi, poszłam na pierwsze w swoim życiu USG piersi.

ax

Ambasadorka akcji namawiającej Polki do regularnych badań piersi sama jednak przyznaje, że na swoje pierwsze USG poszła dość późno!

– Wstyd się przyznać, ale byłam już po trzydziestce! Pani doktor chciała zobaczyć wynik mojego poprzedniego badania. Musiałam powiedzieć jej prawdę, że jestem na takim USG po raz pierwszy. Zobaczyłam w jej oczach dezaprobatę…

Dziś Małgorzata Socha przekonuje, że każda kobieta powinna regularnie dbać  swoje zdrowie. Dlatego gwiazda namawia wszystkie kobiety, by w natłoku codziennych obowiązków nie zapominały o sobie! Wystarczy tak niewiele- umówić się na bezbolesne i bezpieczne badanie USG:

– Nowotwory piersi zdiagnozowane odpowiednio wcześnie, mają niemal stuprocentową szansę na wyleczenie. Tu liczy się czas: dosłownie każdy tydzień ma ogromne znaczenie.- przekonuje gwiazda.

Warto skorzystać z tych rad, nim będzie za późno! Skorzystaj z oferty Kliniki Chorob Piersi KORONA i umów się już dziś na pierwszą wizytę.

Więcej na: www.usg-piersi.com

Zapraszamy także na blog Kliniki: piekneizdrowepiersi.blogspot.com

materiały prasowe

Share