Zgrupowanie Finalistek Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021. Czym będą zajmować się przyszłe ambasadorki Dolnego Śląska?

Zgrupowanie Finalistek Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021

Niespełna tydzień temu odbył się Półfinał Konkursu, a już w dniach 25-30 maja, 12 Finalistek weźmie udział w zgrupowaniu pełnym warsztatów, sesji zdjęciowych w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju. Zgrupowanie zwieńczy Bal, połączony z kolacją degustacyjną, pokazem mody w sukniach zaprojektowanych przez Ewę Stepaniu oraz koncert.

Sesje zdjęciowe w Dworzysku

Zgrupowanie Finalistek będzie trwało 5 dni, od 25 do 30 maja. Dolnoślązaczki spędzą swój pobyt w przepięknym odrestaurowanym folwarku Dworzysko, który znajduje się w malowniczym Szczawnie-Zdroju, u stóp góry Chełmiec. Kompleks otoczony zielenią i starymi kasztanowcami jest idealnym miejscem na odpoczynek od codziennego zgiełku. Miejsce oferuje przejażdżki na koniach, bryczkach, wycieczki rowerowe, a także przepyszną i wyjątkową kuchnię w restauracji Babinicz. Finalistki Konkursu wezmą udział w wielu sesjach zdjęciowych, m. in. na koniach i w Sali Balowej, w kreacjach zaprojektowanych przez Ewę Stepaniuk.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc gościć Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego w naszym obiekcie. Wspieramy taki rodzaj promocji Dolnego Śląska i chcieliśmy dołożyć do tego własną cegiełkę. Dworzysko jest otwarte na różnorodne współprace i w ten sposób poszerzamy swoje horyzonty i dzielimy się nasza pasją z kolejnymi odbiorcami.-mówi manager ośrodka, Szymon Lach

Samorozwój to podstawa

Organizatorzy Konkursu przygotowali również serię warsztatów dla uczestniczek. Pierwsze z dziedziny beauty to warsztaty makijażowe przeprowadzone przez panią Jowitę Marzec (Green Room Gabinet Kosmetyczny) i Monikę Witkowicz (Beauty Expert) we współpracy z firmą Miraculum. Kosmetyki dla uczestniczek dostarczą również marki Sylveco i Ziaja. Kandydatki przejdą również szkolenie fryzjerskie zorganizowane przez wrocławskie Salony Stylu. Jednak działania nie skupiają się wyłącznie na urodzie. Na Finalistki czeka również wykład o historii i zaletach Dolnego Śląska przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, kurs szkoły Filos Logos o nauce języków obcych oraz warsztaty o hejcie prowadzone przez obecną Miss Polonia Woj. Dolnośląskiego – Sarę Pożarlik. Oprócz tego w trakcie zgrupowania uczestniczki będą miały okazję pojeździć na rowerach, ćwiczyć jogę i fitness oraz chwilę odpocząć w pięknej scenerii Dworzyska, a wszystko ze wsparciem od Staropolanki, która zapewni im nawodnienie na tak intensywnym wyjeździe.

Inne atrakcje

Jak na 5-dniowy wyjazd harmonogram zgrupowania pęka w szwach. Finalistki będą miały okazję spróbować swoich sił na polu bitwy, strzelając się kolorowymi kulkami w  Paintball Osada. Będzie to dla nich idealna okazja na odstresowanie się i podjęcie nowego wyzwania.

Na piątek zaplanowana jest sesja zdjęciowa w sukniach Ewy Stepaniuk w Palmiarni przy Zamku Książ. Finalistki będą pokazywać się w kilku kreacjach, a fotografie niewątpliwie będą niesamowite. Każda z nich będzie mogła poćwiczyć przed obiektywem i nabrać większej pewności w tym na przyszłość.

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować finalistki do Finału Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Dzięki Dworzysku mamy szansę na przeprowadzenie wyjątkowego wydarzenia, nie tylko związanego z modą i konkursem, ale także wspierającego dolnośląskie firmy zaangażowane w Konkurs. Pamiętajmy także, że Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, to przede wszystkim wybór ambasadorek naszego województwa, mających na celu promowanie kultury, wydarzeń i instytucji Dolnego Śląska. -mówi organizator Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, właściciel Grupy FLPR –  Marcin Chabier

Wyjątkowe zwieńczenie zgrupowania

Na zakończenie zgrupowania zaplanowany jest Bal organizowany przez Dworzysko. Punktem głównym eventu jest 3-daniowa kolacja degustacyjna z okazji ponownego otwarcia Restauracji Babinicz. Podczas imprezy Finalistki Konkursu pokażą się w sukniach wieczorowych spod ręki Ewy Stepaniuk. Dodatkowo muzyczny pokaz dadzą artystki z zespołu Need For Strings. Wydarzenie jest otwarte dla gości z zewnątrz, bilety są nadal dostępne w cenie 200 zł/osobę, a więcej informacji można znaleźć tutaj:

https://www.facebook.com/events/116946940447911/?ref=newsfeed

To będzie pełen emocji tydzień, nie tylko dla Finalistek Konkursu, ale wszystkich wspierających je przyjaciół, rodzin i obserwujących. Zgrupowanie będzie na bieżąco relacjonowane na profilach Konkursu, więc zachęcamy do częstego zaglądania na Instagrama: @misspolonia.dolnyslask i Facebooka: Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.

A która z cudownych Finalistek założy Koronę z ceramiki bolesławieckiej? Tego dowiemy się już niebawem…

Patronat medialny Feszyn.com

Share