Zień na gali finałowej

logo_top

Drugi raz podczas gali finałowej The Look Of The Year 2013,  Maciej Zień zaprezentuje  swoją kolekcję.  Polski projektanta, zasiądzie także w jury konkursu i wspólnie wybiorą tą najpiękniejszą i najlepszą top modelkę 2013 roku.  Finał już niedługo, bo 24 sierpnia 2013 roku w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Osoby, które chciałby zobaczyc to modowe wydarzenie, a nie mogą znaleźć się na gali, mamy dobrą nowinę, ponieważ gala emitowana będzie w TVP2. Partnerem wydarzenia jest miasto Łódź.

Projektant, stylista, a przede wszystkim perfekcjonista. Od lat jedna z jaśniejszych postaci na polskiej scenie modowej. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją. Dekada pracy artystycznej projektanta to konsekwentne budowanie wysublimowanego stylu, który spotkał się z uznaniem na wielu konkursach. Maciej Zień otrzymał nagrody dla projektantów mody – Złota Nitka oraz Złoty Wieszak. W 2004 r. Został laureatem prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award w kategorii projektant mody oraz dwukrotnie prezentował swoje kolekcje podczas Paryskiego Tygodnia mody Prãt-ã-Porter. Potwierdzeniem jego wyjątkowej pozycji w świecie mody jest nagroda Doskonałość mody 2010 przyznana przez magazyn Twój styl. W 2012 odebrał nagrodę w kategorii moda podczas Gali Osobowości i Sukcesy roku 2011.

Maciej Zień w branży znany jest także jako twórca kostiumów do spektakli oraz autor licznych stylizacji do teledysków, widowisk, czy sesji zdjęciowych. Pewnie dlatego jego kreacje cieszą się uznaniem wśród gwiazd show-businessu.  Swoim nazwiskiem firmuje także autorski projekt „Zień Home”, studio projektowania wnętrz skrojonych na miarę.

 

Więcej informacji na www.thelookoftheyear.pl oraz na www.facebook.com/TheLookOfTheYearPolska

 

Kontakt dla mediów: Igor Włodarczyk, +48698954141, biuro@thelookoftheyear.pl

DSC_9713

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zagłosuj na swoją faworytkę w konkursie THE LOOK OF THE…